دانلودكده
دانلود نرم افزار.موزيك.ويدئو
Bullzip PDF Printer نرم افزاريست كه امكان تبديل همه فرمت هايي كه قابليت پرينت در آن ها وجود دارد را ممكن مي سازد. نرم افزاري بسيار كاربردي كه با داشتن امكانات مختلف به راحتي و با كيفيت بسيار بالا خروجي ها را به صورت PDF به كاربر تحويل مي دهد. عملكرد ساده نرم افزار باعث مي شود مبتدي ترين كاربران هم بتوانند با يك دستور پرينت از مبدلي ساده لذت ببرند. امكان تنظيم خروجي هم با انتخاب كاربر است و اين قابليت را فراهم مي كند تا براي سيستم هاي مختلف و اهداف گوناگون از آن بهره بگيرند.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Bullzip PDF Printer:
- ساخت سند PDF از همه نرم افزارهايي كه قابليت پرينت دارند
- استفاده از نهايت كيفيت در تبديل به PDF
- هماهنگي با استانداردهاي PDF
- سرعت بالا در تبديل فايل هاي حجيم
- امكان تنظيم خروجي با انتخاب كاربر
- سهولت در بهره گيري از نرم افزار
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
امتیاز:
بازدید: 97
برچسب:
:
[ 1396/3/3  ] [ ۰۴ ] [ simurgh ] [ ]
WinScan2PDFWinScan2PDF امروزه استفاده از فايل هاي PDF به يك كار روزمره براي بسياري از كاربران تبديل شده و سادگي در استفاده و انعطاف پذيري اين نوع فرمت از دلايل اصلي آن مي باشد كه هر كاربري را نسبت به آن علاقه مند مي نمايد، WinScan2PDF مبدل كم حجم و رايگاني است كه به كاربران اين امكان را ميدهد تا فايلهاي اسكن شده خود را در قالب PDF هم داشته باشند .


منبع
امتیاز:
بازدید: 68
برچسب:
:
[ 1395/12/28  ] [ ۰۴ ] [ simurgh ] [ ]
PRO PDF Reader يك برنامه عالي به منظور مشاهده و ويرايش فايل هاي پي دي اف مي باشد. كاربران اندرويد مي توانند براي راحتي اين برنامه را دانلود كرده و به صورت لذت بخش و راحت به خواندن فايل هاي پي دي اف و كتاب هاي الكترونيكي مشغول شوند. اين برنامه روي سيستم عامل اندرويد ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا مي شود.

PRO-PDF-Reader-Cover

PRO-PDF-Reader  PRO-PDF-Reader

PDF Reader Pro is the most powerful app to read, manage PDF files and it works beautifully on Android 2.2 and higher.
A really powerful and optimized PDF reader engine, carefully designed specially.
Some of the great features of PDF Reader Pro are:
– Bookmarks/Outlines
Bookmark pages on your PDF files.
Changelog :
Support Android Lollipop

لينك دانلود:


منبع
امتیاز:
بازدید: 168
برچسب:
:
[ 1395/11/4  ] [ ۰۵ ] [ simurgh ] [ ]
SoftMaker FlexiPDF نرم افزاري در زمينه ساخت و ويرايش فايل هاي پي دي اف مي باشد كه تيم دانلود ها امروز براي شما عزيزان آماده كرده است. اين نرم افزار كه امروز براي شما قرار داده ايم اين قابليت را به شما مي دهد كه فايل هاي پي دي اف خود را ساخته يا مانند نرم افزار واژه پرداز ورد آن را ويرايش نماييد يا همچنين مي توانيد فايل هاي پي دي اف را با يكديگر تركيب نماييد. همانطور كه مي دانيد فرمت PDF فرمتي است كه نمي توان در آن تغييراتي ايجاد كرد، به كمك SoftMaker FlexiPDF شما ميتوانيد اسناد PDF را ويرايش كنيد، ميتوانيد متن ، تصاوي ، قالب بندي و … را به كمك اين نرم افزار ويرايش كنيد. اين نرم افزار امكان تبديل فرمت هاي PDF به ePub را دارا مي باشد.SoftMaker-FlexiPDF-cover

http://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/SoftMaker-FlexiPDF-s1.jpg   http://img5.downloadha.com/AliRe/95/Screen/SoftMaker-FlexiPDF-s2.jpg

Edit PDF files as easily as with a word processor. With FlexiPDF, creating, editing and commenting in PDF files is just as quick and easy as exporting them for further editing in TextMaker or Microsoft Word. FlexiPDF always delivers excellent results—whether you insert or edit text and images, rearrange the layout or reorder the pages of a PDF file. FlexiPDF converts your PDF files into text documents that you can edit with TextMaker and Microsoft Word. FlexiPDF Professional also uses OCR to convert scanned pages into editable and searchable PDF files. FlexiPDF is the indispensable tool for anyone who works with PDFs.

راهنماي نصب:

بعد نصب نصب محتواي پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار بريزيد و نرم افزار را اجرا كنيد.

لينك دانلود:

رمز فايل:

 • پسورد:www.downloadha.com

منبع
امتیاز:
بازدید: 53
برچسب:
:
[ 1395/8/22  ] [ ۱۲ ] [ simurgh ] [ ]
WinScan2PDFWinScan2PDF امروزه استفاده از فايل هاي PDF به يك كار روزمره براي بسياري از كاربران تبديل شده و سادگي در استفاده و انعطاف پذيري اين نوع فرمت از دلايل اصلي آن مي باشد كه هر كاربري را نسبت به آن علاقه مند مي نمايد، WinScan2PDF مبدل كم حجم و رايگاني است كه به كاربران اين امكان را ميدهد تا فايلهاي اسكن شده خود را در قالب PDF هم داشته باشند .


منبع
امتیاز:
بازدید: 44
برچسب:
:
[ 1395/8/21  ] [ ۱۹ ] [ simurgh ] [ ]
Nitro PDF ProfessionalNitro نرم افزاري قدرتمند از كمپاني ARTS-PDF است كه جهت ايجاد و ويرايش انواع فايل هاي PDF و تامين امنيت آن ها بكار مي رود. اين نرم افزار قادر است انواع فايل هاي مختلف از جمله فرمت هاي Word, Excel, PowerPoint®, Photoshop®, HTML, rich text, BMP, TIFF, GIF, JPEG, JPEG2000, PNG و ... را تنها با يك كليك ساده (با عمل Drap&Drop) به اسناد PDF تبديل كند. پس از نصب اين نرم افزار، يك Toolbar به بالاي محيط كاربري نرم افزار Office ويندوز شما اضافه ميشود كه جهت دسترسي سريع به اين نرم افزار و تبديل سريع  اين فايل ها به فرمت PDF به كار مي رود Nitro PDF قابليت هاي ويرايشي پيشرفته اي را در اختيار كاربر قرار مي دهد كه جهت ويرايش اين گونه فايل ها و تغيير در اشياء موجود در PDF ها بكار مي روند. همچنين از توانايي بالايي در جهت حفظ امنيت فايل هاي PDF برخوردار است كه از آن ها مي توان به امكان پسورد گذاري بروي فايل هاي توليد شده و اعمال كد گذاري هاي 40-bit و 128-bit كليدي و يا قابليت Watermarking آن، جهت حفظ كپي رايت اسناد PDF اشاره نمود. اين نرم افزار با گردآوري دو قابليت مختلف توليدي و ويرايشي , يكي از بهترين نرم افزار هاي كار با فايل هاي PDF بشمار مي رود، بدين منظور به شما توصيه مي شود كه چنانچه زياد با فايل هاي PDF سروكار داريد حتما از آن استفاده نماييد.

قابليت هاي نرم افزار Nitro PDF :

 • ايجاد و ساخت فايل هاي PDF از بيش از 300 نوع فايل فرمت ديگر
 • ساخت فايل هاي PDF تنها با يك كليك
 • ويرايش هاي تصويري، متني محتويات فايل هاي PDF
 • تبديل فايل هاي PDF به فايل هاي Microsoft Word, WordPerfect, OpenOffice براي استفاده دوباره
 • استخراج متن و تصاوير درون فايل هاي PDF
 • قرار دادن يادداشت بر روي فايل هاي PDF
 • تركيب نمودن فايل هاي documents, spreadsheets, presentations در قالب يك فايل PDF
 • محافظت از فايل هاي PDF و ايجاد محدوديت در برابر خواندن، ويرايش، استخراج محتويات و چاپ
 • پسورد گذاري با استفاده از سيستم هاي كدگذاري 40-bit و 128-bit
 • ساخت فرم در فايل هاي PDF براي وارد نمودن اطلاعات توسط كاربر
 • جستوي كامل و با امكانات فايل هاي PDF و ساخت Index براي جستجوي آسان
 • چاپ با كيفيت و حرفه اي فايل هاي PDF
 • ضميمه نمودن فايل صوت به فايل PDF
 • اضافه نمودن Stamp
 • پشتيباني از زبان پارسي در ساخت فايل هاي PDF از طريق نرم افزار Word
Nitro ARTS-PDF is a powerful software companies to create and edit PDF files and secure it is used. This software is capable of different file types from C.
منبع
امتیاز:
بازدید: 31
برچسب:
:
[ 1395/8/4  ] [ ۲۱ ] [ simurgh ] [ ]
PDF AnnotatorPDF Annotator نرم افزاري كاربردي جهت ويرايش و حاشيه نويسي بر روي فايل PDF را مي دهد، مي توانيد به راحتي بر روي صفحات پي دي اف كار كنيد. پس  از افزودن حاشيه ها مي توانيد اين فايل ها را به فرمت قبلي ذخيره كنيد. مي توانيد به راحتي فايل هاي آماده شده را چاپ كنيد و يا آن ها را به ايميل خود ضميمه كنيد، تا قبل از اين حاشيه نويسي و افزودن متن به فايل هاي پي دي اف ازطريق استفاده از چندين محصول نرم افزاري امكان پذير بود اما امروز شما مي توانيد با بهره گيري از اين نرم افزار بدون هيچ دردسري كار خود را انجام دهيد. با PDF Annotator تنها در يك مرحله مي توانيد بر روي فايل هاي پي دي اف حاشيه نويسي كنيد .

قابليت هاي نرم افزار PDF Annotator :
 • افزودن متن ، نت، حاشيه و ... به فايل هاي PDF
 • ذخيره ي فايل هاي آماده شده به فرمت اصلي
 • افزودم متن به بالاي صفحات فايل PDF و اضافه كردن تصوير و ...
 • ارسال فايل ها از طريق ايميل
 • تصحيح اوراق امتحاني بر روي كامپيوتر، لپ تاپ و ...
 • بهره مندي از نشانه ها و علامت هاي مختلف براي زيبا سازي فايل هاي پي دي اف
 • و ...

منبع
امتیاز:
بازدید: 43
برچسب:
:
[ 1395/8/4  ] [ ۱۸ ] [ simurgh ] [ ]
نرم افزاري كه به تازگي نسخه به روز شده آن براي مشاهده و مديريت فايل هاي PDF ارائه شده است Adobe Acrobat Reader نام دارد. كاربران در اين ابزار فقط قابليت مشاهده فايل هاي PDF را دارند.اما نمي توان از امكاناتي مانند چاپ اسناد، برش آن ها، كپي محتويات وبسياري قابليت ديگر چشم پوشي كرد. مهم ترين قابليتي كه در اين ابزار و درنسخه جديد ارائه شده است مديريت اسناد و آپلود و ساخت آن ها در سايتAcrobat است.پس از نصب اين نرم افزار نرم افزار Adobe Air هم در سيستم شما نصب خواهد شد كه با استفاده از آن و آيكني كه با نام Acrobat در دسكتاپ سيستم عامل شما ظاهر مي شود مي توانيد سايت Acrobat را در سيستم خود و به صورت آماده به اجرا داشته باشيد. در اين سايت كاربران مي توانند پس از عضويت در سايت اسناد PDF خود را آپلود و به اشتراك بگذارند. همچنين مي توانند اسنادي با فرمت PDF و به صورت آنلاين تهيه نمايند. اين نرم افزار محيط كاربري بسيار ساده اما در عين حال جذابي دارد. اين نرم افزار برخلاف نرم افزار Adobe Reader X حجمي بسيار پائين دارد كه باعث بالا رفتن كارايي سيستم مي شود. همچنين نرم افزار فوق بر خلاف Adobe Reader X كه با قيمت 449 دلار عرضه مي گردد، به صورت رايگان عرضه مي شود. محيط كاربري اين نرم افزار بصورتي ساده و در عين حال پيشرفته طراحي شده و امكانات مختلفي از جمله چاپ اسناد، برش آن ها، كپي محتويات و بسياري قابليت هاي ديگر را در اختيار كاربر قرار مي دهد.همچنين استفاده از اين نرم افزار نياز به تخصص خاصي ندارد، چرا كه پس از نصب برنامه، بصورت خودكار كليه فايل هاي PDF موجود در هارد ديسك سيستم را تحت پوشش خود قرار داده و در هنگام برخورد كاربر به اين فايل ها، با يك دابل كليك ساده اجرا شده و محتويات فايل را به نمايش مي گذارد. لازم به ذكر است كه ويرايش جديد Adobe Reader، داراي قابليت شتاب دهندگي به واحدهاي پردازش گرافيكي (GPU) ميباشد، كه قادر است محتواي فايل هاي PDF، مانند تصاوير گرافيكي و سه بعدي را با كيفيت مطلوب تري به نمايش گذارد. اين نرم افزار با اندكي تغييرات جزيي نسبت به ويرايش هاي قبلي ارائه شده است.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Adobe Reader X:
- مشاهده ساده و آسان اسناد PDF
- رايگان بودن نرم افزار
- استفاده بسيار آسان از نرم افزار
- ارتباط سريع و آسان با Acrobat.com
- قابليت پشتيباني از جديدترين تكنولوژي هاي به كار رفته در اسناد PDF
- شتاب دهنده گرافيكي در نسخه ي جديد
- قابليت چاپ اسناد
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
امتیاز:
بازدید: 35
برچسب:
:
[ 1395/7/27  ] [ ۰۷ ] [ simurgh ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 89234
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
5555 123