دانلودكده
دانلود نرم افزار.موزيك.ويدئو
با استفاده از نرم افزار VSO ConvertXtoDVD به آساني مي توانيد فايل هاي تصويري خود را تبديل به فرمت محبوب دي وي دي تبديل نموده و همان موقع آن را رايت كنيد. با اين كمك نرم افزار شما قادريد تنها با چند كليك از فيلم هاي مورد علاقه خود نسخه پشتيبان تهيه كرده و آن را بروي هرگونه دستگاه پخش دي وي دي اجرا نموده و از آن لذت ببريد.نرم افزار ConvertXtoDVD قادر است اكثر فرمتهاي رايج مانند Convert AVI,Mpeg, Mpeg۴, DivX, Xvid, MOV, WMV, WMV HD, DV, MKV, DVD را به دي وي ديتبديل نماييد و همچنين ميتوانيد به صورت دستي و يا خودكار به تنظيم وضوحتصوير بپردازيد شما ميتوانيد با استفاده از اين نرم افزار به آساني به فيلمخود زير نويس و منوهاي جذاب اضافه نماييد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار VSO ConvertXtoDVD:
- پشتيباني كامل از فرمتهاي رايج تصويري
- ايجاد منو هاي مختلف براي دي وي دي به همراه ويديو و موسيقي
- توانايي ادغام كردن بيش از ۴ ساعت از قسمت هاي مختلف فيلم ها
- پشتيباني از فرمتهاي صوتي AC۳, DTS, PCM, OGG, MP۳ و...
- قرار دادن زيرنويس با پسوند SRT،.SUB/IDX ،.SSA به همراه انتخاب رنگ، فونت و حالات نوشتار
- امكان انتخاب نوع فرمت NTSC, PAL, يا automatic و PULL-DOWN
- توانايي انتخاب نوع نمايش تصوير Widescreen, Fullscreen يا خودكار
- نمايش سريع جهت چك كردن و تصحيح اشتباهات
- ذخيره ساختار DVD تبديل شده بروي هارد يا رايت آن بروي دي وي دي
- موتور رايت قدرتمند و قابل اطمينان با پشتيباني از ساير فرمت هاي دي وي دي
- تبديل كننده پرسرعت و با كيفيت
- تنظيمات قابل تغيير براي كاربران حرفه اي
- قابليت تنظيم سرعت و كيفيت تبديل
- قابليت تنظيم نوع كنترل منوي دي وي دي
- ويرايش منوي دي وي دي شامل پشت زمينه، رنگ، فونت و ...
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: افزار، تبديل، نرم، رايت، فرمتهاي،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۰۲:۰۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
زبان جاوا در سال ۱۹۹۱ ايجاد شد و در ابتدا Oak نام گرفت. پيدايش آن از پروژه اي به نام Green منشا گرفت كه زير نظر James Gosling و با هدف اتوماسيون وسايل خانگي دنبال مي شد. و Oak را در برنامه ريزي اين دستگاه ها به عنوان زباني قدرتمند به كار گرفتند. ولي تا سال ۱۹۹۴ اين پروژه در نااميدي دنبال ميشد تا اينكه اين تيم توسعه پس از تغيير رويه اينترنت را در اهداف كار خود گنجاند.Oak به Java تغيير نام داده شد تا بتواند به عنوان نشان تجاري ثبتشود.Netsccap Navigator ۰/۲ در سپتامبر سال ۱۹۹۵ از اين زبان كه به صورتApplet، به كار مي رفت پشتيباني كرد و Microsoft در اواخر سال ۱۹۹۵ آن رابه كار گرفت. از آن زمان به بعد توانايي هاي اين زبان رو به فزوني گذاشت.
در سال ۱۹۹۶ شركت Sun Microsystems نگارش ۰/۱ازJava Development Kit راتوسعه داد. و سال بعد نگارش ۱/۱ از JavaBeans پشتيباني كرد. در سال ۱۹۹۷شركت Sun بر عليه Microsoft شكايت كرد و اين شركت را متهم به نقض توافقنامهمربوط به استفاده از Java درInternet Explorer كرد.
بعد از اين سان JDK ۲/۱ و Swing را كه ابزار پيشرفته تري نسبت به AbstractWindowing Toolkit AWTبراي ايجاد رابط گرافيكي كاربر GUI فراهم مي كردارايه كرد. در حال حاضر JDK در نگارش ۰/۵ و با ويژگي هاي جديدي در دسترساست.
و با نام Java ۲j Standard Edition ۲ SE نيز شناخته مي شود.
در كنار آن Java ۲j Enterprise Edition ۲EE كه درحال حاضر در نگارش ۴/۱ استبراي كاربردهاي تجاري ارايه شد. EE۲J تكنولوژي هايي از قبيل JavaServerPages Enterprise، Servlets،JavaBeans EJB و... را در بر مي گيرد.
Java زباني براي برنامه هاي توزيع شده است و زباني شناخته شده در سطح جهانياست كه به كاربر امكان تعامل interactionبا يك صفحه وب را مي دهد و برخلافصفحات ايستاي HTML فراتر از خواندن ويا فقط پر كردن يك فرم براي كاربرامكان بازي، چت، انجام محاسبات درصفحات گسترده و حتي دريافت اخباري كه بهصورت همزمان به روز رساني مي شوند و خيلي چيزهاي ديگر را فراهم مي كند.
Java همچنين مستقل از سيستم عامل است. به اين معني كه شما يك برنامه را يكبار مي نويسيد و اين برنامه بر روي هر سيستم عاملي كه ماشين مجازي جاوا(Java virtual machine) يا به اختصار JVM بر روي آن نصب باشد به همان شكل وبدون نياز به هيچگونه تغييري قابل اجرا خواهد بود.
Java زباني ساده، كاملا شي گرا، با امنيت بالا و داراي امكانات چندبنديMulti-threading است. از نگارش۲/۱ به بعد ابزارهاي Swing، جاوا را به زبانيآسان و جذاب براي ايجاد يك GUL كاربر پسند تبديل كرده اند. از نقطه نظرديگر مي توان گفت: كه جاوا يك زبان مستقل از سيستم عامل نيست بلكه هماننديك سيستم عامل مستقل و كوچك عمل مي كند. همان طور كه درWindows زبان هايبرنامه نويسي امكان اجرا در بستر Platform مربوط به Windows/Intel رادارند، برنامه هاي جاوا امكان اجرا در Java/JVM را دارند. و همانند Windowsجاوا هم يك بستر نرم افزاري، تجاري و منحصر به يك شركت است.
امروزه بسياري از شركت هاي بزرگ و كوچك دنيا از زبان برنامه نويسي جاوابراي ساخت نرم افزارها و بازيهاي خود استفاده مي كنند. با نصب جاوا بر رويسيستم خود مي توانيد نرم افزار ها و يا برنامه هايي كه بر پايه زبان برنامهنويسي جاوا نوشته شده اند را اجرا كنيد.
بيشترين كاربرد جاوا در اجراي بازي هاي آنلاين، چت با ديگر كاربران در محيطهاي چتي كه به زبان جاوا نوشته شده اند، ديدن تصاوير 3D و... مي باشد.بيشتر اين نرم افزار ها و بازي ها نيز از داخل مرورگر ها قابل اجرا بوده وبه اصطلاح "applets" و يا ريزبرنامه ها ناميده مي شوند.Java was created in 1991 and originally named Oak. It was the emergence of a project called Green origin under the supervision of James Gosling, and was looking to automation appliances.
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زبان، جاوا، برنامه، سال، اجرا،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۰۱:۴۱ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
اگر به دنبال قدرتمندترين مديا پلير جهان مي گرديد ما آن را به شما معرفي مي كنيم. GOM Player قدرتمند و مهمتر از همه يك مدياپلير كاملا رايگان است كه تمام نيازهاي شما را در امر مشاهده و اجراي فايلهاي صوتي و ويدئويي برآورده مي كند. اين نرم افزار كه نسخه نهايي ارائه شده پيشكش شما كاربران عزيز و دوست داشتني آسان دانلود. بصورت خلاصه برخي از امكانات و توانمنديهاي اين مدياپلير قدرتمند را براي شما توضيح مي دهيم و اميدواريم كه از استفاده آن لذت ببريد.
امكانات پخش كننده رسانه اي GOM
جستجوگر كدك: گم پليرشامل كدك هاي بسياري است كه شما را از نصب هرگونه كدك هاي جداگانه براينمايش فيلمهاي با فرمتهاي مختلف بي نياز مي كند. كدكهايي همچون XviD, DivX,FLV1, AC3, OGG, MP4, H263 و بسياري ديگر. براي آن دسته از فيلمهايي كهنياز به كدك جداگانه دارند پلير گم شما را به محل آن كدك جهت دانلود هدايتمي كند. پس بنابر اين هيچ مشكلي براي كدك هاي مختلف نخواهيد داشت.
پخش فايل AVI شكسته(حق امتياز): در فايل هاي AVI اگر شاخص آن خراب باشد و يا فيلم بصورت ناقص دريافت شدهباشد نمي توان آن را نمايش داد چون شاخص ها در انتهاي فايل قرار مي گيرند.اختراع اين فن آوري توسط گم شما را قادر مي سازد تا فايلهاي با شاخص خراب ويا شكسته را نيز مشاهده كنيد.
پشتيباني قدرتمند از زيرنويس:پلير گم فايلهاي زير نويس SMI, SRT, RT, SUB را پشتيباني مي كند. شما ميتوانيد حاشيه ، محل ، اندازه ، وضوح تصوير ، فونت و ديگران موارد مربوط بهزير نويس را مشخص كنيد. شما حتي مي توانيد زير نويسهايي را كه با فيلمهماهنگي ندارند را تنظيم و هماهنگ كنيد.
ليست پخش آسان: اگر شمادر دايركتوري كه يك فايل ويدئويي از آن اجرا كرده ايد فايلي همنام با آنفايل داشته باشيد به صورت خودكار به ليست پخش شما اضافه مي شود. شما بهراحتي مي توانيد ليست پخش خودتان را با گم ايجاد و ويرايش كنيد.
پشتيباني از انواع رسانه ها: همراه با فرمت هاي معروف AVI, MPG, MPEG  و DAT، GOM Player از پخش فرمتهاي رسانه ويندوز (WMV, ASF, ASX) نيز پشتيباني مي كند.
فيلمبرداري و گرفتن عكس: قابليت Screen capture در گم به شما اجازه ميدهد تافيلم خود را از گم پلير ضبط كنيد. همچنين شما مي توانيد با استفاده ازقابليت ضبط Burst بصورت مداوم تا 999 عكس بگيريد.

قابليتهاي كليدي نرم افزار GOM Player:
- مجهز به جستجوگر كدك
- مجهز به كدكهاي مختلف براي فرمتهاي مختلف
- امكان پخش فايلهاي شكسته يا ناقص AVI
- پشتيباني قدرتمند از امكانات زير نويس
- تهيه ليست پخش خودكار و آسان
- امكان فيلم برداري و عكس از تصاوير
- امكان سفارشي كردن روشنائي و كنتراست تصوير
- امكان اضافه كردن اكولايزر به صدا
- تكرار پخش فايلها
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: پخش، كدك، امكان، براي، قدرتمند،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۰۱:۲۶ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
برنامه هاي جاسوسي امروزه به عنوان يكي از مخرب ترين ابزارهايي مي باشند كه ممكن است بر روي يك سيستم كامپيوتري نصب شوند. دزدي اطلاعات و هويت افراد ممكن است خسارات سنگيني را به بار آورد و اين خسارات زماني بيشتر مي شود كه يك شركت با چنين مشكلي مواجه شده و اطلاعات تجاري آن توسط ابزارهاي جاسوسي براي رقيبان و يا افراد مختلف ديگر براي سو استفاده ارسال شود.بسياري از شركت هاي نرم افزاري كه در زمينه هاي امنيتي اقدام به ساختبرنامه هاي ضد ويروس مي نمايند ، ابزارهاي ضد جاسوسي نيز در بخشي از نرمافزار قرار مي دهند و يا اين كه يك نرم افزار كاملا مجزا براي مبارزه بابرنامه هاي جاسوسي طراحي مي كنند. SUPERAntiSpyware Professionalنام نرم افزاري حرفه اي براي نابودي و مبارزه با برنامه هاي جاسوسي مي باشدكه به كمك آن كاربران قادرند تا در كوتاه ترين زمان اقدام به پاكسازيسيستم خود از برنامه هاي جاسوسي نصب شده بنمايند. اين نرم افزار از ويژگيهاي مختلفي نيز برخوردار مي باشد كه كاربران با استفاده از اين ويژگي هايبه راحتي مي توانند مشكلات خود را در زمينه ياد شده بر طرف نمايند. ازويژگي هاي موجود در اين نرم افزار مي توان به جستجوي كامل سيستم در تماميبخش ها اشاره نمود. اين نرم افزار قادر است تا Spyware, Adware, Malware,Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJackers, Parasites, Rootkits راشناسايي كند. اين نرم افزار محصولي از SUPER Anti Spyware مي باشد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار SUPERAntiSpyware Pro‬:
- نظارت دائم بر سيستم و فايل ها
- توانايي چك نمودن فايل هاي دانلود شده
- جلوگيري از اجراي برنامه هاي جاسوسي
- قابليت شناسائي انواع و اقسام Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers و...
- شناسايي برنامه هاي مخرب جاسوسي در سيستم و پاكسازي كامل آن ها
- سرعت فوق العاده در اسكن برنامه ها
- كنترل و نظارت دائم بر تمام نقاط حساس و آسيب پذير
- قابليت به روز رساني نرم افزار و بانك اطلاعاتي آن
- جلوگيري از انتشار ابزارها و برنامه هاي جاسوسي
- داراي پايگاه داده اي قدرتمند و كامل به منظور شناسايي تمامي ويروس ها
- نظارت بر پروسه هاي در حال اجراي سيستم
- داراي ظاهري جديد و كاربر پسند
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نرم، جاسوسي، افزار، برنامه، سيستم،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۴۵:۵۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
CM Security Lite يك برنامه سبك به منظور تامين امنيت و ارائه ويژگي هاي مختلف براي گوشي هاي اندرويد مي باشد. كاربران اين برنامه مي توانند تا در يك بسته كم حجم از قابليت هاي مختلفي بهره مند شده و كمترين ميزان مصرف باتري و استفاده از رم گوشي را براي خود به ارمغان بياورند. برنامه داراي ۵۰۰ ميليون كاربر مي باشد كه همگي مي توانند از موتور قدرتمند آنتي ويروس برنامه نيز استفاده ببرند. برنامه روي اندرويد ۲٫۳ و بالاتر نصب واجرا مي شود.

CM Security Lite Cover(Downloadha.com) دانلود نرم افزار امنيتي CM Security 3.1.1 اندرويد

Cm Security ss s%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار امنيتي CM Security 3.1.1 اندرويد

App Lock 

Android 5.0 and 6.0 is supported

Fingerprint lock password is supported on specific devices (see the description below)

Snap the snooper who tried to unlock your apps

Customized lock mode. You don’t need to unlock apps every time.

Beautiful themes, wallpapers, background

Changelog :

- Improved Wi-Fi Security with Wi-Fi connector now supporting EAP login

- Looking for a specific news? You can easily search news with the new ‘search’ option in Safe Browsing

- Check or review the website rating while browsing your favorite website(s) in Safe Browsing. Simply click the safe browsing icon on the address bar post entering url & know its status & reviews

لينك دانلود:


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: برنامه، browsing، براي، اندرويد، safe،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۸:۴۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
LINE برنامه ارتباطي پرطرفداري مي باشد كه هم اكنون نسخه جديدي از آن براي سيستم عامل اندرويد ارائه شده است. شما در اين برنامه مي توانيد براحتي پست هاي خود را با دوستان خود به اشتراك گذاريد و در تايم لاين برنامه ارتباط بهتري با دوستان و پست هاي آنها داشته باشيد. شما در برنامه امكان چت صوتي و تصويري و متني را به رايگان و از طريق اينترنت خواهيد داشت و مي توانيد تا از استيكر هاي پيش فرض برنامه نيز استفاده كرده و يا حتي استيكرهايي را نيز به آن اضافه كنيد. اين برنامه روي اندرويد ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب واجرا مي شود.

LINE Cover%28Downloadha.com%29 لاين LINE Free Calls and Messages 6.8.1 اندرويد


ويژگي هاي LINE: Free Calls & Messages نسخه اندرويد:
– كيفيت صداي بالا در برقراري تماس هاي صوتي
– ارسال پيام با سرعتي بالا و رايگان بدون هيچ محدوديت
– قابليت فرستادن اس ام اس هاي تصويري و عكس هاي شخصي
– برقراري تماس هاي صوتي رايگان با كاربران اندرويد ، ios و كامپيوتر
– امكان برقراري تماس هاي ويدئويي باكيفيت با دوستان خود
– دارا بودن تابع نمايش رسيدن پيام به طرف مقابل
– شامل و دارا بودن انواع شكلك هاي بسيار زيبا براي بيان احساسات
– دارا بودن تابع جالب تايم لاين براي باخبر شدن شما از آپديت صفحه دوستان

Line (styled “LINE”) is a proprietary application كاربرد، استفاده درخواست، درخواست نامه ، پشت كار، استعمال for instant communications on electronic devices such as smartphones, tablet computers and personal computers. Line users exchange texts, images, video and audio, and conduct free VoIP conversations and video conferences. Line was designed by 15 members of NHN Japan, a subsidiary of the Korean Internet search giant Naver, composed of Korean, Japanese, Chinese and American engineers. It thus shares the same symbolic green color of Naver. The idea of Line communication system was proposed to NHN Japan by Lee Hae Jin, the Chief Strategy Officer of NHN, now[when?] renamed to Naver Corporation.

It first launched in Japan in 2011, reaching 100 million users within eighteen months and 200 million users only six months later. Line became Japan’s largest social network in 2013. In October 2014 Line announced that it had attracted 560 million users worldwide with 170 million active user accounts. In February 2015, it announced the 600 million mark had been passed and 700 million were expected by the end of the year.

Line was originally developed as a mobile application كاربرد، استفاده درخواست، درخواست نامه ، پشت كار، استعمال for Android and iOS smartphones. The service has since expanded to BlackBerry (August 2012), Nokia Asha (Asia and Oceania, March 2013), Windows Phone (July 2013), Firefox OS (February 2014) iOS tablets (October 2014), and as a Chrome Browser Application (via the Chrome Web Store). At one point Line was available as a website (non-browser-app), but that has been discontinued. The application كاربرد، استفاده درخواست، درخواست نامه ، پشت كار، استعمال also exists in versions for laptop and desktop computers using the Microsoft Windows and Mac OS platforms.

Changelog :

• Timeline improvements:

- We added the ability to create posts that are deleted automatically after 24 hours.

- You can now link to individual posts.

- It’s now possible to save drafts of posts.

• New face recognition effects have been added to video calls. (Not supported on some devices)

• You can now send and post selected parts of photos.

لينك دانلود:

LINE communication program is popular now presented a new version of its Android operating system. In this program you can easily make your posts with your friends
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: line، million، برنامه، application، users،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۸:۳۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Power Clean يك برنامه پاك كننده و بهينه ساز قدرتمند براي اندرويد مي باشد كه با ارائه ويژگي هاي مختلف امكان حذف ناخواسته مطالب گوشي را از بين برده و شما مي توانيد فضاي زيادي از حافظه خود را نيز آزاد نماييد. در اين برنامه مي توانيد فايل ها و برنامه هاي خود را مديريت كرده و با حذف برنامه هاي غير ضروري از هنگ بودن گوشي خود جلوگيري كرده و سرعت آن را نيز بالا ببريد. كاربران قادر خواهند بود با اين برنامه دستگاه را بهينه سازي كرده و روي مصرف باتري نيز تسلط داشته باشند. اين برنامه روي اندرويد ۲.۱ و بالاتر نيز اجرا مي شود.

Power Clean Cover%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار بهينه ساز قدرتمند Power Clean 2.9.0.5 اندرويد

Power Clean ss s%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار بهينه ساز قدرتمند Power Clean 2.9.0.5 اندرويد

Power Clean is a small, fast, and totally free Android device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودنer and performance booster featuring a junk clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودنer, memory booster, device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار optimizer, app manager. With this app you can free up storage, boost RAM, remove or disable unnecessary Apps, lock apps, boost games and get your device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار running like new again.

 

Is your Android device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار performance slowing down? Do unwanted Apps and redundant files occupy your mobile device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار’s storage space? Power Clean, the fast and powerful clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودنer that helps you to free up storage, clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودن up memory, stop autostart Apps, remove or disable unnecessary Apps, know your device دستگاه ، اسبابشيوه ، تمهيد، اختراع، شعار, optimize and speed up it. Just one click, you’ll be the Optimize Master of Android.

Changelog :

1. Redesign 4×1 widget to provide more functions

2. Improve the accuracy of Junk Clean scanning

3. Fix a display issue on Samsung Galaxy A9

لينك دانلود:


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: برنامه، apps، device، clean، نيز،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۸:۱۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Clean Master يك ابزار بهينه سازي جالب و رايگان براي كاربران سيستم عامل اندرويد مي باشد. شما با اين برنامه مي توانيد مصرف باتري گوشي و همچنين اجراي برنامه هاي خود را كنترل كرده و در جهت اجراي هرچه بهتر گوشي خود آنها را بهينه سازي نماييد. امكان محافظت از فايل هاي نصب شده و همچنين جلوگيري از ورود ويروس به گوشي از جمله وظايف اين برنامه مي باشد. شما با اين برنامه مي توانيد از اطلاعات شخصي خود در برابر گي لوگر ها محافظت كرده و امنيت آنها را تضمين نماييد. اين اپ بر روي سيستم عامل اندرويد ۴.۰ و بالاتر قابل نصب مي باشد.

Clean Master Cover%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار بهينه ساز Clean Master 5.14.5 اندرويد

Clean Master ss s%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار بهينه ساز Clean Master 5.14.5 اندرويد

The World’s Most Trusted Android Optimizer, Speed Booster, Battery Saver and Free Anti-Virus app, Clean Master Helps Accelerate and Clean Up Over 600 Million Phones! It Also Provides Real-time Protection With the #1 Antivirus Engine, and Secures Your Private Data With the AppLock Function.

Changelog :

1.  Optimized Junk Files clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودن feature to clean پاك ، پاكيزه ، تميز، نظيف، طاهر، عفيف، تميزكردن ، پاك كردن ، درست كردن ، زدودن faster and easier

2.  Optimized the display style of Notification Cleaner ,easy to read

3.  Fixed bug and optimized overall performance

لينك دانلود:


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اندرويد، فايل، clean، برنامه، گوشي،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۷:۵۳ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
 اين مجموعه از تصاوير زمينه شامل والپيپرهاي زيبا آبشارهاي زيبا بوده و ۳۰ عكس متنوع و زيبا با كيفيت خارق العاده و سايز مناسب را خواهد داشت. اين تصاوير داراي كيفيت بالايي بوده و شامل زمينه هاي مختلف آبي و سبز رنگ زيبا در مناطق مختلف جهان مي باشد كه هم اكنون مي توانيد از لينك مستقيم و رايگان از سايت دانلودها دانلود نماييد.

۳۰ Waterfalls Wallpapers

 30 Waterfalls Wallpapers Cover%28Downloadha.com%29 دانلود مجموعه 30 والپيپر از آبشار

 

لينك دانلود:

رمز فايل:

  • پسورد: www.downloadha.com

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: زيبا، لينك، كيفيت، شامل، مستقيم،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۶:۲۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Photo Grid بيش از ۱۰۰ ميليون طرفدار داشته و كاربران را قادر مي سازد تا به ويرايش و كلاژ تصاوير خود بپردازيد. همچنين كاربران مي توانند به طراحي عكس هاي مختلفي پرداخته و با خلاقيت خود آنها را روي شبكه هاي اجتماعي ارسال نمايند. استفاده از ديگر طرح ها نيز امكان پذير بوده و كاربران به صورت ويزاردي مي توانند از آنها بهره مند شوند. برنامه روي سيستم عامل اندرويد ۳٫۰ و بالاتر نصب و اجرا مي شود.

PhotoGrid Cover%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار كلاژ Photo Grid Collage Maker 5.28 اندرويد

PhotoGrid Collage Maker ss s%28Downloadha.com%29 دانلود نرم افزار كلاژ Photo Grid Collage Maker 5.28 اندرويد

Over 100 millions fans, Photo Grid – Photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگها editor ويرايشگر ويراستارويراستار، ويرايشگر is the most popular photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگها maker. 

With Photo Grid – Photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگها editor ويرايشگر ويراستارويراستار، ويرايشگر, you can combine ordinary photos into worth-share photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگهاs with perfect design layout for Instagram; 

With Photo Grid – Photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگها editor ويرايشگر ويراستارويراستار، ويرايشگر, you can decorate your pics by applying fantastic filter, adding stickers and text; 

With Photo Grid – Photo collage اختلاط رنگهاي مختلف درسطح پرده نقاشي، هنر اختلاط رنگها editor ويرايشگر ويراستارويراستار، ويرايشگر, you can enjoy with your friends and families by sharing works to popular photo social networks.

Changelog :

- Bug fixes and performance improvements.

لينك دانلود:

Photo Grid more than 100 million fans and enables users to edit and collage your own images. Users can also see various designs and with
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: photo، grid، collage، editor، كاربران،
موضوع:
[ ۲ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۹:۲۶:۲۳ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 89234
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
5555 123