دانلودكده
دانلود نرم افزار.موزيك.ويدئو
با شركت در بازي پازلي و فكري LUMINES PUZZLE AND MUSIC سلول هاي خاكستري مغزتان را براي شركت در چالشي سخت دعوت نماييد. اين بازي زيبا و پرطرفدار از استوديوي بازيسازي mobcast كه نخستين بار و در سال 2004 براي كنسول هاي منتشر شده بود، اين بار براي سيستم عامل هاي اندرويد طراحي گرديده تا حال و هواي دوران بچگي و بازي با آتاري هاي دستي را براي شما تداعي نمايد.ماموريت شما چيدن معكب هاي هم رنگ است كه از بالاي صفحه به سمت پايين سقوطمي نمايند. جايگذاري صحيح مكعب ها و ساخت ارتفاعات هم رنگ و نابودي آن هاشرط پيروزي شما در اين بازي دوست داشتني است.

برخي از امكانات بي نظير بازي LUMINES PUZZLE AND MUSIC عبارتند از:
- گذر از مراحل متنوع و چالش بر انگيز
- كنار هم چيدن بلوك هاي هم رنگ و نابودي آن ها
- گرافيك چشم نواز و رنگارنگ در مقايسه با حجم پايين
- در دسترس بودن پوسته هاي مختلف با افزايش امتيازات
- پخش موسيقي هاي جذاب قديمي و اضافه شدن آهنگ هاي جديد و به روز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، براي، رنگ، نابودي، چيدن،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۵:۲۳ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
اكنون دوره كابل هاي دست و پاگيركوتاه و بلند به پايان رسيده است و موقع استفاده از اتصالات بي سيم مانند اتصالات وايرلس و بلوتوث مي باشد. اتصالات وايرلس علاوه بر محاسني كه دارند معايبي نيز به همراه دارند، از جمله اين معايب مي توان به دوربرد بودن آن اشاره نمود كه خود باعث كاهش ضريب امنيتي مي شود و همچنين امواج مضر آن بر سلامتي تاثيرات مخربي به بار مي آورد به خاطر همين كاربران مي توانند در فواصل كم از دستگاه ها و اتصالات بلوتوثي استفاده كنند. BlueSoleil يك نرم افزار جامع و كاربردي براي مديريت دستگاه هايبلوتوثي موجود مي باشد كه توسط شركت فناوري IVT ارائه شده است. تواناييBlueSoleil در مديريت اين دستگاه ها بسيار كم نظير مي باشد براي مثال شمابا استفاده از اتصال بلوتوث مي توانيد دستگاه هاي تلفن همراه، رايانه ها،هدست ها، دوربين ها و ساير وسايل را كه از اتصال بلوتوث پشتيباني ميكنندبه صورت هم زمان مديريت نماييد و اطلاعاتي را از آنها دريافت و يا به آنهاارسال نماييد. محيط كاربري اين برنامه بسيار ساده و درعين حال بي نظير ميباشد كه كاربران مبتدي را نيز بي نصيب نگذاشته است. قابليت پشتيباني ازبلوتوث نسخه 4.0 در اين برنامه موجب شده است تا شما توانايي مديريت دستگاههاي بلوتوثي جديد از جمله مچ بند هاي هوشمند و ديگر گجت هاي موجود را بدونهيچ مشكلي پيدا كنيد. مديريت دستگاه هاي تلفن همراه ازجمله مهم ترين وظايفBlueSoleilمي باشد، اكثر دستگاه هاي تلفن همراه با سيستم عامل هاي مختلف ازجمله دستگاه هاي اندرويدي، ويندوز فون و بالاخص دستگاه هاي سيمبيان ازشاخصه هاي برنامه فوق مي باشد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار BlueSoleil:
- توانايي انتقال اتصال اينترنت در هر زمان و مكاني حتي حين حركت
- قابليت مديريت تمامي ديوايس هاي بلوتوثي موجود به صورت هم زمان
- بهبود عملكرد هايي نسبت به نسخه قبلي مانند پشتيباني از بلوتوث 4.0
- امكان كنترل كيبورد و ماوس بلوتوث
- توانايي كنترل گجت هاي سلامتي و دستبند هاي هوشمند
- مشاهده و ويرايش تمامي محتوي موجود بر روي تلفن همراه متصل به نرم افزار
- پشتيباني از پرينتر هاي بلوتوثي
- امكان استفاده به صورت مالتي يوزر
- پشتيباني از سيستم عامل هاي مختلف موبايل
- امكان اتصال به يك كامپيوتر ثانويه و مديريت آن به صورت شبكه
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۴:۵۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Blades of Brim در سبك بازي هاي رانر و بسيار سرگرم كننده از استوديوي بازيسازي SYBO براي سيستم عامل هاي اندرويد است كه به تازگي در ماركت گوگل ارائه شده است. داستان از اين قرار است: دشمنان بسياري به سرزمين شما آمده اند و ماموريت دارند تا امپراطوريتان را با خاك يكسان كنند، به آنان فرصت اين كار ندهيد و با نابودي تك تك دشمنان امنيت را به شهر بازگردانيد.يك دويدن بي پايان را در نقطه نقطه شهرتان آغاز نماييد، مخالفان را ازتيغ تيز شمشيرتان عبور دهيد و با جمع آوري سكه هاي امتيازي زمينه را برايخريد آيتم هاي جديد نظير شمشير، زره و پورتال فراهم آوريد. در طول مسير ميتوانيد با سوار شدن بر پشت اژدها و يا گرگ هاي درنده هيجان بيشتري را تجربهنماييد.

برخي از امكانات بي نظير بازي Blades of Brim عبارتند از:
- گرافيك بي نظير با جلوه هاي ويژه بصري
- مبارزه با ارتشي از دشمنان براي به پيروزي
- آنلاك شدن قهرمان ها با جمع آوري امتيازات
- پخش صداهاي جذاب و هيجان انگيز در پس زمينه
- سوار شدن بر انواع حيوانات نظير گرگ، اژدها و ....
- صعود به مراحل بالاتر با انجام موفقيت آميز ماموريت ها
- رسيدن به انواع سلاح ها و تجهيزات براي افزايش قدرت
- امكان اشتراك گذاري امتيازات و برگزاري رقابت با دوستان
- و ...Runner Blades of Brim in style and very fun game studio SYBO for the Android operating system is newly provided in the Google Market. The story of the AH
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نظير، براي، دشمنان، هيجان، نقطه،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۴:۵۰ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
اگر از علاقمندان به بازي هاي مهيج موتور سواري و ويراژ دادن در سطح خيابان هاي شهر هستيد در بازي WOR - World Of Riders كه توسط استوديوي بازي سازي IsAndroid طراحي گرديده شركت نماييد و لذت بي نظيري از سوار شدن بر موتورهاي پرقدرت و حرفه اي را تجربه نماييد. سوار بر انواع موتورها در مسيرهاي مسابقه حركت كنيد، رقيبانتان را از دور مسابقه حذف نماييد و با كسب پيروزي و افزايش امتيازات زمينه را براي خريد آيتم هاي ويژه فراهم آوريد.با كمك دكمه هاي فرمان كه در صفحه نمايش تعبيه شده اند موتور را به اين طرفو آن طرف حركت دهيد، از موانع عبور نماييد و با انجام مسابقات در مكان هايمتنوع و ديدني ساعت هاي بسياري خود را سرگرم نماييد.

برخي از امكانات بي نظير بازي WOR - World Of Riders عبارتند از:
- طراحي بازي به صورت اول شخص
- شامل 12 مرحله دشوار و چالش برانگيز
- كنترلرهاي لمسي عالي براي هدايت بازيكنان
- آنلاك سازي از 11 موتور با توانايي هاي منحصر به فرد
- گرافيك بي نظير با صداگذاري جذاب و دلپذير در پس زمينه
- انجام مسابقات در شرايط مختلف آب و هوايي نظير بارش باران
-افزايش امتيازات و امكان ارتقا تجهيزات موتور براي افزايش قدرت
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، نماييد، موتور، براي، نظير،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۳:۵۷ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Crashlands يك بازي نقش آفريني و سرگرم كننده از استوديوي Butterscotch Shenanigans براي سيستم عامل هاي اندرويدي است كه با دارا بودن امتياز توانسته به يكي از محبوب ترين در دسته بازي هاي اكشن قرار گيرد. داستان بازي از اين قرار است: شما به عنوان يك راننده كاميون كه مسئوليت جابه جايي بارها را برعهده دارد در جاده اي آرام و خلوت مشغول رانندگي هستيد، اما اين آرامش ماندگار نيست چرا كه با حمله Hewgodooko به سمت ماشين وانحراف كاميون به كنار جاده سرنوشت شما به كلي تغيير خواهد كرد و انتخابشده ايد تا ماموريت برقراري صلح در جهان را به عهده بگيريد. با اين موجودشرور به مبارزه بپردازيد، براي خود پايگاه هاي دفاعي ويژه و اختصاصي بسازيدو ساعت هاي سرگرم كننده اي را سپري نماييد.

برخي از امكانات بي نظير بازي Crashlands عبارتند از:

- رويارويي با طيف وسيعي از دشمنان خبيث
- حفاري، ساخت و ساز و انجام كارهاي ضروري
- برقراري يك پايگاه نظامي مستحم و شكست ناپذير
- برقراري صلح و آرامش در جهاني با مشكلات پايان ناپذير
- به دست آوردن بيش از 500 پاداش ويژه و منحصر به فرد
- دارا بودن توانايي هاي منحصر به فرد براي شكست دشمنان
- سفر به نقاط مختلف و ديدار با انيميشن هاي جذاب و دوست داشتني
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، براي، برقراري، فرد، دارا،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۳:۲۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
با شركت در بازي اكشن و منحصر به فرد World Of Steel : Tank Force ساخته شده توسط استوديوي بازيسازي Brave Tale نبرد تانك هاي آهنين را به نظاره بنشينيد. در سرزمين هاي مختلفي جنگ و آشوبي عظيم به پا شده، شما نيز به عنوان يكي از سربازان شجاع ارتش ماموريت داريد تا سوار بر تانك هاي شكست ناپذير با دشمنان رو در دو شويد و آنان را به آتش بكشيد. در ماموريت هاي پر خطر شركت كنيد، دشمنان را نابود نماييد و با افزايشامتيازات زمينه را براي خريد تانك هاي پرقدرت تر مهيا نماييد. با شليك توپبه سوي هدف ها و دشمنان آنان را سرنگون كنيد تا لذت پيروزي را بچشيد.

برخي از امكانات بي نظير بازي World Of Steel : Tank Force عبارت است از:
- مبارزه با طيف وسيعي از دشمنان
- گرافيك خيره كننده با طراحي شيك و ويژه
- صداگذاري جذاب و فوق العاده در پس زمينه
- انجام مبارزات در مكان هاي خاص و منحصر به فرد
- طراحي انواع تانك ها بر اساس مدل هاي واقعي
- امكان محاسبه حركت دشمنان و هدف گيري دقيق
- رويارويي با كشتي هاي غول پيكر و به توپ بستن آن ها
- و ...By participating in the unique action game World Of Steel: Tank Force made by the studio to watch Iron Brave Tale battle tanks sit down. In different lands
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دشمنان، تانك، نماييد، زمينه، طراحي،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۳:۲۱ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
نرم افزار IDPhoto Processor پردازشگر و تحليلگر تصاوير افراد است بدين صورت كه شما با وارد كردن تعداد زيادي از تصاوير كه در حالت عادي پروسه تحليل و ويرايش آنها دشوار است در اين نرم افزار و با استفاده از الگوريتم هاي تشخيص چهره آن ميتوانيد تصاوير پرسنلي افراد را در اندازه هاي دلخواه استخراج نماييد، همچنين با تعيين مركز و حاشيه تصاوير پرسنلي مي توانيد آنها را مرتب وزيبا نماييد. شما در اين نرم افزار كاربردي قادر خواهيد بود به صورت تكي و يا دسته جمعيبر روي تصاوير تغييرات پيشرفته تري از جمله كنتراست، شدت نور، شدت رنگ،ميزان گاما، ميزان شكستگي ها و ... را اعمال كنيد. پس از ايجاد تمامي اينتغييرات شما قادر هستيد تصاوير خروجي را به پوشه دلخواه و با قالب بنديدلخواه سرازير كنيد و از آنها در كارت هاي پرسنلي، سيستم هاي اداري و مكانهاي مورد نياز ديگر استفاده نماييد. رابط كاربري در IDPhoto Processor بهصورت كاملا آسان و در عين حال كاربردي و با زباني ساده ساخته شده است تا هركاربري از هر گروه مهارتي بتواند از امكانات آن استفاده نمايد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار IDPhoto Processor:
- توانايي استخراج تصاوير ازفرمت هاي گوناگون از جمله: BMP,PNG,JPEG/JPG
- قابليت تشخيص چهره هاي افراد به طور خودكار
- برش تصاوير و ايجاد قالب دلخواه براي مرتب سازي تصاوير
- تنظيم سايز و اندازه تصاوير خروجي
- ذخيره سازي تصاوير با فرمت هاي گوناگون
- وجود بخش تنظيمات تخصصي تصاوير
- رابط كاربري آسان
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تصاوير، نرم، افزار، دلخواه، نماييد،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۲:۴۳ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
واليبال يكي از ورزش هاي مورد علاقه شماست؟؟ اگر چنين است فرصت شركت در بازي بي نظير Beach Volleyball 2016 را از دست ندهيد. به كشورهاي دور و نزديك سفر كنيد تا با شركت در مسابقات واليبال و كسب پيروزي براي كشور خود افتخار آفريني كنيد. با تيم هاي برتر جهان رو به رو شويد، تيم مورد نظر خود را از ميان 16 تيم موجود در دسته زن و مرد انتخاب كنيد و تلاشي بي وقفه براي پيروزي در رقابت ها را آغاز نماييد. ضربه بزنيد، دفاع كنيد و با پرتاب سرويس هاي پرقدرت در زمين حريف آنان راشگفت زده نماييد. شما اين امكان را خواهيد داشت تا با سفارشي سازي بازيكناننظير تغيير لباس، رنگ مو و ... تيم مورد نظرتان را بياراييد.

برخي از امكانات بي نظير بازي Beach Volleyball 2016 عبارت است از:
- وجود 5 زمين براي واليبال ساحلي
- بازي به صورت تك نفره و مولتي پلير
- قابليت انتخاب تيم مورد نظر از ميان 16 تيم
- گرافيك سه بعدي با طراحي منحصر به فرد
- قابليت سفارشي سازي شخصيت هاي بازي
- سفر به مناطق مختلف و شركت در مسابقات
- گرافيك بي نظير و خيره كننده در مقايسه با حجم پايين
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: تيم، بازي، شركت، براي، واليبال،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۲۲:۲۰ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
WonderFox DVD Video ConverterWonderFox DVD Video Converter نرم افزاري قدرتمند به منظور انجام عمليات Rip و تبديل فرمت فيلم هاي DVD به فرمتهاي مختلف صوتي و تصويري به سادگي هر چه تمام تر و با سرعت بسيار بالا مي باشد. با استفاده از اين نرم افزار مي توانيد فيلم هاي DVD را ريپ نماييد، فرمتهايشان را با نهايت سرعت سخت افزاري سيستم تبديل كنيد، آنها را ويرايش كنيد و نهايتا با بهترين كيفيت ممكن در سينماي خانگي خود پخش و مشاهده نماييد. اين نرم افزار از اكثر فرمت هاي رايج صوتي و تصويري ( بيش از 100 فرمت مختلف ) و استانداردهاي دستگاه‌ هاي مختلف ( نظير iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPad Air, iPad mini 2, The New iPad, iPad 2, iPhone 5S/C, iPhone 5, iPhone 4s/4, iPod series, Apple TV, BlackBerry Cell Phones and PlayBook, Sumsung Galaxy Series ) پشتيباني مي‌ كند و داراي رابط كاربري بسيار گويا و ساده اي است، اين نرم افزار محصولي از شركت WonderFox مي باشد .

WonderFox DVD Video Converter powerful software Rip and convert DVD movies to conduct various audio and video formats simply and rapidly as possible
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: iphone، ipad، نرم، افزار، dvd،
موضوع:
[ ۵ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۲:۱۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
CPU-Z AndroidCPU Z & X برنامه اي كاربردي جهت مشاهده اطلاع كامل دستگاه اندرويدي از جمله :
  • نمايش اطلاعات دستگاه
  • نمايش اطلاعات CPU
  • نمايش اطلاعات Sensor
  • نمايش اطلاعات باتري


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۵ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۰۱:۳۱ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 89234
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
5555 123