دانلودكده
دانلود نرم افزار.موزيك.ويدئو
Glary Disk CleanerGlary Disk Cleaner نرم افزاري مفيد و كاربردي جهت پاكسازي و حذف فايل هاي بيهوده و ناكارآمد موجود بر روي هارد ديسك ( نظير گزارش هاي خطا و فايل هاي كش ويندوز، فايل هاي نصب بسته‌ هاي بروز رساني، تاريخچه مرورگرها و ... ) به منظور كاهش خطاها و كرش هاي سيستم و به دنيال آن افزايش سرعت كار با ويندوز مي‌ باشد كه با حذف اين موارد علاوه بر آزاد كردن فضاي هارد ديسك، موجب افزايش كارايي و سرعت دسترسي به اطلاعات خواهد شد. اين نرم افزار به صورت رايگان عرضه شده است و محصولي از شركت Glarysoft مي باشد .


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فايل، ويندوز، حذف، سرعت، افزايش،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۸:۰۳:۵۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
حتما تا كنون با مشكل حذف برنامه هاي نصب شده بر روي سيستم و مديريت قدرتمند آنها رو به رو شده ايد . يك پك نرم افزاري (Installation Package)، هنگام نصب بر روي سيستم، معمولا همراه خود، ملزومات خود را نيز نصب مي نمايد. اما يكي از مهمترين مسائلي كه كاربران بدون توجه به آن در ويندوز با آن رو به رو هستند عدم اطلاع از چگونگي مراحل نصب نرم افزار بر روي سيستم است. در حقيقت كاربر از پشت پرده و كارهايي كه اصطلاحا در Background نصب نرم افزار صورت مي گيرد، اطلاع كاملي ندارند. نرم افزار Total Uninstall يكي از قدرتمندترين نرم افزارهاي مديريت برنامه هاي نصب شده بر روي سيستم است كه علاوه بر مديريت حذف و نصب برنامه ها، به مانيتورينگ كامل نرم افزار نصب شده و يا در حين نصب مي پردازد. اين نرم افزار به طور كلي با دو سبك مختلف، عمل مي كند:

سبك اول (Installed Programs):
برنامههاي موجود بر روي سيستم را به صورت دقيق تحليل مي كند و تغييرات در نصبنرم افزار را مي تواند ثبت نمايد. در اين روش حتي بدون كمك Uninstaller خودنرم افزار، به راحتي به تحليل نرم افزار در قلب ويندوز پرداخته مي شود وسپس كليه تغييراتي كه در حين نصب آن نرم افزار اعم از پوشه ها، فايل ها وتغييراتي را كه در رجيستري ايجاد شده است، به صورت درختي به نمايش درميآورد و سپس آنها را كاملا حذف مي نمايد. براي اين امر تنها كافي است نرمافزار مورد نظر را از ليست انتخاب نموده و به انتظار تحليل خودكار نرمافزار براي چند ثانيه نشسته، تا تحليل نرم افزار در شاخه هاي رجيستري وساير بخش هاي ويندوز به طور كامل صورت گيرد ( كه البته شاخه هاي شناسايي شدهقابل حذف نيز هستند) سپس با استفاده از دكمه Uninstall در بالاي نرم افزاربه راحتي مي توان به حذف نرم افزار با انتخاب پروفايل (Uninstall AnalyzedProgram) پرداخت. از طرفي ديگر كاربر قادر است تا در صورتي كه Uninstallerنرم افزار ، به درستي كار مي كند، در مرحله اول حذف، با استفادهازUninstaller برنامه نصب شده و با انتخاب پروفايل (Use Only the Program'sUninstaller) به حذف آن بپردازد.

سبك دوم (Monitored Programs) :
دراين ماژول كاربر قادر است تا كليه اتفاقاتي كه در حين نصب يك نرم افزار رخمي دهد را مشاهده نمايد. اين امر اين امكان را مي دهد تا يك Uninstallكامل را بدون متكلي بودن به خود نرم افزار انجام داد، چرا كه معمولاUninstall خود برنامه ها در حالت عادي فايل يا پوشه ها يا تغييراتي دررجيستري را از خود جاي مي گذارند كه هيچوقت قابل مشاهده نيست. نرم افزارTotal Uninstall وضعيت فعلي سيستم را قبل از نصب نرم افزار در نظر مي گيرد،سپس تا بعد از نصب نرم افزار، تغييراتي كه نصب كننده نرم افزار ايجادنموده است، مجددا بررسي مي نمايد و نهايتا اين دو وضعيت را با يكديگرمقايسه مي كند و در پنل سمت راست به صورت درختي فايل هاي اضافه شده،تغييرات اعمال شده و تغييرات رجيستري ويندوز را به نمايش در مي آورد. نرمافزار Total Uninstall تمامي اين تغييرات را ذخيره مي نمايد تا در صورتتمايل به حذف برنامه، ويندوز را به طور كامل به حالت قبلي برگرداند.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Total Uninstall Pro:
- تحليل دقيق نرم افزارهاي نصب شده بر روي سيستم و ثبت تغييرات ايجاد شده
- ارائه جزئيات و اطلاعات ريز و خلاصه ي نرم افزار نصب شده و يا مانيتور شده
- حذف كامل نرم افزار تحليل شده و يا مانيتور شده در حين نصب
- ساختن پشتيبان از نرم افزار و امكان بازگشت نرم افزار حذف شده
- سازمان دهي بر اساس دو گروه برنامه هاي نصب يا مانيتور شده
- امكان جستجوي برنامه با كلمات كليدي با سرعت بالا و آسان
- امكان تغيير در اطلاعات درختي بدست آمده از نصب نرم افزار
- قدرت بالاي جستجو در تغييرات اعمال شده توسط نصب كننده ها
- قدرت بالا در آگاهي يافتن از طريقه اجراي برنامه هاي نصب شده
- صدور تغييرات در رجيستري براي نصب يا حذف
- صدور برنامه هاي نصب شده يا مانيتور شده، در قالب يك فايل
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...You may have already removed the problem of powerful management applications installed on the system and they have to face. A software package (Installation Package), when installed on the system, usually
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: نرم، نصب، افزار، حذف، برنامه،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۷:۳۲:۴۰ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Duplicate File FinderAuslogics Duplicate File Finder در هر سيستم كامپيوتر مملو شده از فايل هاي تكراري و بلا استفاده كه فضاي بسيار زيادي از هارد ديسك را پر ميكند با روند رو به افزايش اين عمل فضاي بسيار زيادي بلا استفاده و به اصلاح هرز در هار شما ايجاد ميشود كه باعث درد سر هايي براي كاربر ميشود براي حل اين مشكل با كمك گرفتن از ابزا و امكانات نرم افزاري ميبايست فايل هاي تكراري و زائد هارد را پاك كرد نرم افزار Auslogics Duplicate File Finder اين امكان را به شما هديه ميكند تا از يك هار ديسك يك پارچه و بدون فضاي زائد بهره ببريد اين نرم افزارمي تواند فايل هاي تكراري كامپيوتر  را جستجو و مشخص كند و از قابليت هاي بي نظير آن اين است كه حتي مي توانيد دو فايل مشابه را كه نام آنها متفاوت هست نيز پيدا كند.

برخي از ويژگي هاي Auslogics Duplicate File Finder :

  • استفاده از تكنولوژي جديد براي شناسايي فايل هاي تكراي و مشابه
  • حجم كم و قابليت اجرا براي كاربران مبتدي
  • كاركرد ساده در عين حال موثر
  • و ...

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فايل، auslogics، فضاي، نرم، duplicate،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۶:۳۴:۱۲ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
در اين پست قصد داريم تا فونت انگليسي به نام  Mereo Display Font  را قرار دهيم ، از فونت همانند ساير ابزار هاي ديگرمانند اكشن ، براش ، پترن و … در زمينه ي طراحي ، تايپوگرافي و همچنين در نرم افزار هاي معروف و پركاربردي مانند فتوشاپ ، كورل دراو از ان استفاده ميشود . فونت ها يكي از ابزارهاي طراحي هستند كه جهت زيبا سازي هرچه بيشتر متون و طرح مد نظرتان بسيار مهم و حياتي مي باشند و داشتن مجموعه اي زيبا و گلچين شده از انواع فونت ها، براي يك طراح ضروري است.فرمت فونت ها OTF مي اشد و براي استفاده از اين فونت ها كافيست آن ها را درپوشه Fonts در قسمت كنترل پنل كپي كنيد. هم اكنون ميتوايند اين فونت زيبا را ازدانلودها دريافت نماييد.
Mereo-Display-Font

A computer font (or font) is an electronic data file containing a set of glyphs, characters, or symbols such as dingbats. Although the term font first referred to a set of metal type sorts in one style and size, since the 1990s it is generally used to refer to a scalable set of digital shapes that may be printed at many different sizes.

راهنماي نصب:

آموزش نصب فونت در ويندوزهاي مختلف :

 تنها با كپي كردن فايل هاي فونت به مسير C:WindowsFonts عمليات نصب فونت هاي مورد نظر به آساني انجام ميشود.
براي اين كار، فونت هاي مورد نظر خود را به حالت انتخاب شده در آورديد. سپس درايوي كه در آن ويندوز را نصب كرديد را باز كرده و بعد به ترتيب پوشه هاي Windows و Fonts را باز كنيد. معمولا مسير نصب ويندوز در درايو C ميباشد، پس فونت ها را داخل پوشه در مسير C:WindowsFonts يكشيد (دراگ كنيد) تا فونت هاي جديد درج (Paste) شوند و عمليات نصب فونت به درستي انجام شود.

لينك دانلود:

رمز فايل:

  • پسورد:www.downloadha.com

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: فونت، نصب، زيبا، font، مسير،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۶:۳۳:۲۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
DVD-Cloner PlatinumDVD-Cloner Platinum توانايي كپي انواع دي وي دي ها با نهايت كيفيت در تصاوير را دارا بوده و با پشتيباني از  Blu-ray لذت تماشاي ديجيتالي را به كاربران هديه مي دهد. اين ابزار كه سرعت عمل فوق العاده بالايي دارد مي تواند در زماني كوتاه و با كيفيتي دقيقا شبيه به كيفيت اصلي كار كپي را انجام دهد و چون استخراجگر داخلي هم دارد نيازي به نرم افزار هاي جانبي هم در آن ديده نمي شود و به همين دليل است كه استفاده از اين نرم افزار مي تواند در سرعت عملكرد نقش مهمي را ايفا كند. پشتيباني از انواع دي وي دي ها و همچنين استفاده از تكنولوژي 1:1 و پشتيباني از فرمت هاي NRG و ISO هم از جمله قابليت هايي هستند كه در كپي كردن دي وي دي ها بسيار اهميت دارند.


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كپي، پشتيباني، كيفيت، سرعت، افزار،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۶:۰۴:۵۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
بازي Locked Fears در سبك اكشن و ماجراجويي مي باشد كه توسط استوديو dekoga.d طراحي و منتشر شده است. دانشگاه HORIZONS يكي از معتبرترين و معروف ترين دانشگاه هاي دنيا مي باشد كه در بخش هاي مختلفي نظير الكترونيك، ماشين آلات، خدمات مالي، مواد غذايي و… توانسته جوايز فراواني كسب كند. در اين دانشگاه مسائل امنيتي با دقت بالايي رسيدگي مي شوند به طوري كه تمامي ارتباط ها در داخل و خارج به طور تمام وقت تحت كنترل قرار دارد. شما در اين بازي در شخصيت Samuel Custer ايفاي نقش خواهيد كرد، او يك تازه كار مي باشد و مجبور است در روز و شب به كار بپردازد اما در يكي از روزهاي كاري، اتفاقي عجيب و غيرمنتظره باعث تبديل شدن دانشگاه به يك خرابه مي شود به طوري كه اتفاقات ترسناك و مرگباري در آن رخ مي دهد و شما بايد تلاش كنيد تا زنده بمانيد و فرار كنيد.

Locked Fears PC-HI2U

Locked Fears-pc-cover

تصاويري از محيط بازي:

Locked Fears-screenshots Locked Fears-screenshots

Locked Fears-screenshots Locked Fears-screenshots

Locked Fears-screenshots

You are working at UNIVERS HORIZONS – a multinational conglomerate company. Being one of the biggest corporations in the world, it comprises numerous subsidiaries and affiliated businesses. It is highly diversified, with activities in areas including construction, electronics, machinery, financial services, food processing, textiles, insurance, securities and medical services. Thanks to your performance, you have been recently moved from the business analyst position, to the development branch. You notice right away the tight security in the new building. Phones or cameras are not allowed in the offices, but instead are left at the security checkpoint, and the sent emails are manually checked and filtered. As an extra secrecy measure the items you are dealing have no names, only id codes, so no one knows what they contain. Due to being new at this job you have much to learn, so working overtime in the night is a standard occurrence. Only you shouldn’t have, especially this night.

سيستم مورد نياز:

حداقل سيستم مورد نياز:

OS: Windows Vista

Processor: Intel Core i3 / AMD A6 CPU or equivalent.

Memory: 2 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000.

Storage: 2 GB available space

سيستم پيشنهادي:

OS: Windows 7

Processor: Intel Core i5 / AMD FX CPU or equivalent.

Memory: 4 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000

Storage: 2 GB available space

راهنماي نصب:

1) دقت داشته باشيد كه آنتي ويروس شما به طور كامل غيرفعال باشد.

2) فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اكستركت كنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اكستركت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا كنيد.

3) به نصب بازي بپردازيد.

4) فايل هاي موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5) از اجراي بازي لذت ببريد.

لينك دانلود:

=========================================

HI2U Release

 دانلودDirect Link

Locked Fears in the style of action-adventure game that is published by Studio dekoga.d design. HORIZONS University is one of the most prestigious and most famous universities in the world.
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، فايل، amd، دانشگاه، افزار،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۵:۳۳:۴۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
WPS Office يك برنامه عالي و كاربردي به منظور ويرايش و مشاهده فايل هاي اسنادي مي باشد. شما توسط اين برنامه مي توانيد يك آفيس بسيار قدرتمند روي گوشي خود داشته باشيد و از اين پس تمامي فايل هاي اسنادي خود نظير ورد و اكسل را روي گوشي خود باز كرده و ويرايش نماييد. استفاده از دفتركار و همچنين مشاهده و ويرايش فايل هاي PDF از ديگر ويژگي هاي برنامه مي باشد. برنامه روي سيستم عامل اندرويد ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا مي شود.

WPS-Office-Cover

WPS-Office-Screenshot

WPS Office+PDF focuses on easy-to-use, swift, lightweight and all-in-one mobile office experience, which lets you create, edit and view office documents ( Word, Powerpoint, Excel and PDF) on Android phones and tablets, and helps you easy to deal with your office work and homework anytime and anywhere. WPS Office+PDF has own over 600 Millions users across the world till now.

Changelog :

WPS Office version 9.9.7 is now available and includes some bug fixes and performance enhancements.

لينك دانلود:


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: office، فايل، برنامه، روي، wps،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۳۴:۲۵ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Vainglory يك بازي زيبا و استراتژيك مي باشد كه شما در آن مي بايستي در زمان ها حركت كرده و با استفاده از ريتم قابل انعطاف بازي استفاده كرده و با نيروهاي شيطاني مبارزه نماييد. شما مي توانيد از قابليت هاي مختلف نظير پرش هاي بلند و همچنين از كمربندها استفاده كنيد و با كريستال ها دشمنان خود را شكست دهيد. بازي داراي پيش نمايشي عالي از گيم پلي عالي بازي مي باشد كه مي توانيد در بخش هاي چند نفره بازي از آنها بيشتر بهره ببريد. بازي روي اندرويد ۴٫۴ و بالاتر نصب واجرا مي شود.

Vainglory 1.24.0 Apk + Data

Vainglory-Cover

Vainglory-Screenshot-1  Vainglory-Screenshot-2

Outplay real opponents in this deep, uncompromising real-time MOBA. Fight with lightning-fast controls using powerful heroes. Destroy the enemy Vain crystal and claim glory! Watch the preview video now to see real gameplay of 3-vs-3 multiplayer battles. (Yeah, it really looks like the screenshots.)

Changelog :

– New Summer progression system & exclusive skins!

– Summer Chests pay out big rewards every day.

– Collect Sunlight to upgrade chests & boost rewards.

– Wear skins in matches for extra Sunlight.

== NEW ROAM HERO: LYRA ==

== UPCOMING SKINS ==

Summer Party Krul (June 24)

Sylvan Kestrel Tier I (July 1)

North Wind Reim Tier I (July 8)

Fury Rona Tier II (July 15)

== BALANCE CHANGES ==

– Major Summer changes create build freedom.

راهنماي نصب:

–  فايل نصبي بازي را دانلود كرده و نصب  نماييد.

–  فايل ديتا را دانلود كرده و از حالت فشرده خارج نماييد.

–  پوشه ديتا را به طور مستقيم در مسير Android / Obb واقع در حافظه اصلي كپي نماييد.

–  از بازي لذت ببريد.

لينك دانلود:


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، ديتا، july، tier، summer،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۳۱:۵۶ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
كسپرسكي Kaspersky نزد كاربران به توليد نرم افزارهاي با كيفيت و توانمند مقابله با بدافزارها شناخته شده است، و از منظر فني هم به طور معمول در رتبه بندي هاي نرم افزاري AV صدرنشين است. ديسك نجات يا Kaspersky Rescue Disk كسپرسكي به شما اجازه دسترسي و ورود به سيستم عامل ويندوز رايانه تان را حتي زماني كه يك بدافزار مخرب شما را از دسترسي معمول به ويندوز محروم كند مي دهد.
و مزيت خوبي كه دارد اين است: امكان دانلود برنامه به صورت رايگان. شايدشما هم به اين نتيجه رسيده باشيد كه برخي از ويروس ها، بدتر از برخيديگرند. به خصوص آنهايي كه مانع از نصب نرم افزارهاي حذف كننده خود رويرايانه مي شوند! وقتي چنين اتفاق مي افتد وقت آن است كه به سراغ يك سي ديزنده (live CD) برويد، كه معمولا در محيطي غير از سيستم عاملي كه روي سيستمخود استفاده مي كنيد اجرا مي شود. اين ويژگي  خوبي است ، چرا كه اگر سيستمعامل پيش فرض شما (كه معمولا ويندوز است) به خطر بيافتد و به طور كاملالوده شود، نياز به حمله و مقابله با ويروس يا بدافزار  از خارج محيطويندوز است و يك سي دي زنده اين محيط را براي ما فراهم مي كند.در اين مقالهقصد داريم نگاهي به ديسك نجات كسپرسكي و امكانات آن انداخته و چگونگياستفاده از آن را برايتان شرح دهيم.

شروع
قدم به قدم جلو ميرويم: شما بايد نرم افزار را از سايت دانلود كرده (به شكل يك فايل با فرمت.iso و به حجم ۱۹۵٫۸ مگابايت) و سپس فايل را روي يك  ديسك رايت كنيد. شمامي توانيد فايل ايزو  برنامه rescue disk را در سايت رسمي Kasperky  و دربخش دانلود پيدا كرده و با زدن دانلود آن را دريافت كنيد.  در اين بخشهمچنين مي توانيد يك ابزار براي ساختن ديسك يواس بي بوت شدني پيدا كنيد.
بااين حال بهتر است همان روش رايت سي دي  را انتخاب كرده و پس از اتمامدانلود فايل ايزو ،آن را روي يك ديسك رايت كرده و سپس كامپيوتر خود بااستفاده از آن بوت كنيد. احتمالا روي كامپيوتر خود نرم افزارهايي نصب كردهايد كه قادر به رايت فايل هاي ايمج به فرمت ايزو باشند (مانند NERO)، امااگر اين طور نيست،  يك نگاهي به اين مقاله با عنوان: «بهترين جايگزين هايرايگان براي برنامه رايت ديسك نرو» بياندازيد تا برنامه اي مناسب و رايگانرا كه مناسب كاربرد شماست پيدا كرده، دانلود و نصب كنيد.
هنگامي كه فايلرا روي يك لوح فشرده رايت كرديد، نياز به بوت كردن رايانه با استفاده ازاين ديسك خواهيد داشت. انجام اين كار از كامپيوتري به كامپيوتر ديگر متفاوتاست ، اما اغلب اوقات اين كار به سادگي قرار دادن ديسك خود در درايو نوري وراه اندازي مجدد كامپيوتر است. اگر متوجه شديد با اين شيوه رايانه دوبارهبا ويندوز بوت مي شود، هنگامي كه كامپيوتر را ري استارت مي كنيد در همانصفحه سياه اوليه و در پايين صفحه با دقت به دنبال دستور العمل مربوط به"منوي بوت" (boot menu) بگرديد كه با زدن يكي از كليد هاي صفح كليد برايچند بار مي توان وارد آن شد. در اكثر رايانه هاي شخصي (رايانه هاي Dell براي مثال )، براي ورود به اين منو نياز به فشردن كليد "F8″ قبل از ديدنآرم ويندوز دارديد.(در برخي هم كليد del.).  وقتي كه وارد منوي بوت شديدگزينه Advanced Bios Features   را   انتخاب و  گزينه First Boot Device را به  First CdROM  تغيير داده و تغييرات را ذخيره كرده و خارج شويد تارايانه دوباره ري استارت شود سپس منوي  گزينه هاي بوت را خواهيد ديد؛ تبريكمي گويم : سي دي كارش را شروع كرده. رابط كاربري گرافيكي را انتخاب  كرده وبياييد شروع كنيم!
استفاده از اسكنر
باگذشت چند لحظه شما يك رابط كاربري گرافيكي از برنامه را مشاهده مي كنيد،كه عمليات خود را با نصب هارد ديسك (هاي) شما آغاز خواهد كرد. اين  پروسهممكن است چند دقيقه اي به طول بيانجامد، بنابراين نگران نباشيد. اگر كاربرمحصولات كسپرسكي باشيد، زماني كه ديسك  بوت شود شما با يك رابط آشناي ويروساسكن رو به رو خواهيد شد:

خوبخيلي عجله نكنيد! درسته كه مي توانيد كامپيوتر آلوده خود را با يك گليكاسكن كرده و از لوث ويروس ها پاك كنيد، اما اگر رايانه شما به شدت آلودهشده باشد كه جز از طريق اين ديسك راهي براي رفع آلودگي وجود نداشته باشد وحتي با نصب مجدد ويندوز آلودگي به ويروس همچنان پا بر جا باشد اين احتمالوجود دارد كه  نرم افزارهاي مخرب جديد و پيچيده اند و آنتي ويروس ها جز ازطريق آپديت خود قادر به مقابله با آن نخواهند بود. به همين دليل ، بايدابتدا روي زبانه "به روز رساني" (update) كليك كنيد تا پايگاه داده برنامهقبل از شروع به اسكن رايانه شما به روز رساني شود:

وقتيبه زبانه آپديت رفتيد به پيش رفته و بر روي دكمه Get Updates يا  "دريافتبه روز رساني" براي شروع اين مرحله كليك كنيد ، و خواهيد ديد كه فرآيند بهصورت درصدي آغاز مي شود (براي بروز رساني اتصال اينترنت نياز است). اين كارممكن است چند دقيقه اي طول بكشد كه بستگي به سرعت اتصال اينترنت شما دارد،اما كمي صبر و حوصله و مصرف شدن اعتبار اينترنت شما ارزشش را دارد. هنگاميكه به روز رساني به اتمام رسيد بهتر است نگاهي هم به تنظيمات (settings)برنامه بياندازيد:

در اين بخشگزينه ها و امكانات خيلي زياد و متعددي براي پيكربندي وجود ندارد ، فقط تعيين سطح امنيتي و اينكه آيا نرم افزارهاي مخرب به صورت خودكار  حذف شونديا انتخاب حذف هر يك در اختيار شما باشد. پيكربندي را به سليقه خود انجامداده و اكنون آماده اسكن هستيد. اسكن بسته به مقدار اطلاعاتي كه بر رويهارد ديسك خود داريد زماني وقت مي گيرد (معمولا زياد طولاني نيست) ، پس اگربه سرعت به پايان رسيد تعجب نكنيد.

امكاناتي كه با اين برنامه بدست مي آوريد

بديهياست اصلي ترين جنبه كاربردي استفاده از سي دي نجات، قابليت اسكن رايانه درمحيطي وراي سيستم عامل ويندوز و توانايي شناسايي نرم افزارهاي مخرب و حذفانهاست. همانطور كه در تصوير بالا مشاهده مي كنيد ، اين ابزار مي تواندانواع مختلفي از نرم افزارهاي مخرب را از كامپيوتر شما حذف كند.
اماامكانات ديگري نيز در اين برنامه موجودند. براي مثال، يك ترمينال گنجاندهشده كه اگر مي خواهيد از طريق خط فرماني (مانند داس) به كامپيوتر خوددسترسي داشته باشيد از اين ترميتال مي توان استفاده كرد. همچنين يك مرورگروب بر پايه موزيلا  در اين برنامه تعبيه شده،  كه اگر مي خواهيد  در موردويروس  يا احتمال آلودگي فايل خاصي قبل از حذفش در وب جستجو كرده  واطلاعاتي كسب كنيد مي تواند مفيد باشد. در نهايت شما مرورگر فايل XFE  راداريد، كه براي كساني كه به رابط كاربري گرافيكي  ويندوز براي جستجو در فايل هاي رايانه خود عادت كرده اند بسيار مفيد و كاربردي است.
Kaspersky Lab users to produce quality software and empowered to deal with known malware, and technical terms normally AV software rankings hundred
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ديسك، براي، نرم، رايانه، كامپيوتر،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۲:۵۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Call recorder FullCall recorder Full اپليكيشني كاربردي براي ضبط مكالمات تلفني به صورت اتوماتيك و آسان مي باشد. اين نرم افزار قابليت ضبط مكالمات با حداكثر كيفيت و صدا با فرمت هاي amr و MP4 و Wav را دارا مي باشد.


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ضبط، مكالمات، صدا، حداكثر، قابليت،
موضوع:
[ ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۳:۰۱:۴۷ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 89234
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
5555 123