دانلودكده
دانلود نرم افزار.موزيك.ويدئو
مجموعه تلويزيوني دورهمي از اواسط پاييز سال ٩٤ و با آغاز مقدمات ساخت دكور وارد مرحله پيش توليد شد. اين مجموعه ساختاري كاملا متفاوت نسبت به ساير آثار نمايشي پيشين تلويزيون دارد و توليد آن اتفاقي جديد در رسانه ملي محسوب مي شود. دورهمي دكوري عظيم دارد كه در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان كه طي يك فراخوان براي حضور در برنامه ثبت نام مي كنند به تماشاي بازي بازيگران مي نشينند. در واقع مجموعه به مانند تئاتري شبيه است كه در هر قسمت مخاطبان بسياري را به عنوان تماشاگر دعوت مي كند.
در دورهمي بازيگران مطرحي چون مهران مديري، سيامك انصاري، شقايقدهقان، اليكا عبدالرزاقي، محمد نادري، مهران رنج بر و اميرمهدي ژوله بهايفاي نقش مي پردازند.
البته به جز بازيگران ثابت، در هر قسمت يكبازيگر مهمان نيز حضور دارد كه با حضور در مقابل دوربين همراه با سايربازيگران وارد فضاي شيرين و كمدي قصه خواهد شد.

 تهيه كننده: هاشم رضايت، حميد رحيمي نادي
زمان پخش: جمعه و شنبه هر هفته ساعت 23

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مجموعه، حضور، دورهمي، قسمت، بازيگران،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۴:۰۲:۳۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
گاهي يك نرم افزار بسيار ساده و كوچك مي تواند كارهاي بزرگي انجام دهد؛ مثلا اطلاعاتي در اختيار ما قرار دهد كه يافتن همان اطلاعات به ظاهر ساده آنچنان هم راحت و آسان نباشد. براي نمونه يافتن مشخصات سيستم شايد كار زياد سختي نباشد اما پيدا كردن آن ها به صورت كامل كه همه موارد را دربرگيرد هم ساده نيست. اما با استفاده از نرم افزاري به نام HWMonitor Pro به راحتي مي توان همه اطلاعات پيرامون سيستم را مشاهده كرد.اين ابزار تمامي اطلاعات مربوط به پردازنده اصلي سيستم، حافظه رم، مادربورد، باس، فن، ولتاژ، پردازنده گرافيكي و ... را تنها با چند كليك ساده به نمايش در مي آورد. اين ابزار البته قابليت هاي ديگري هم دارد، براي نمونه قادر است تا گرافي از تمامي اطلاعات سيستم را به صورت يك فايل تصويري در اختيار كاربر قرار دهد. نسخه ي جديد با جديدترين تكنولوژي ها سازگار مي باشد؛ حتي معماري بسيار نو و جديد Sandy Bridge هم كه به تازگي براي نسل جديد پردازنده هاي Intel در نظر گرفته شده در نسخه جديد HWMonitor Pro قابليت سازگاري دارد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار HWMonitor Pro:
- قابليت كنترل از راه دور نرم افزار
- نمايش تمامي اطلاعات پيرامون سيستم
- ارائه گرافي كامل از اطلاعات به صورت يك فايل تصويري
- تغيير در واسط كاربري نرم افزار
- حجم بسيار پائين و عدم اشتباه در نرم افزار
- آمار دقيق فن پردازنده
- سازگار با جديدترين معماري ها و تكنولوژي ها
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...Sometimes a very simple little application can do great things; for example, provide information that is both comfortable and easy to find the information apparently is not so simple. B.
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اطلاعات، سيستم، نرم، افزار، جديد،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۸:۲۸ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
مديريت درايورهاي موجود در سيستم يكي از مهم ترين كارهاست چرا كه سخت افزار تنها زماني مي تواند به بهترين شكل ممكن عمل كند كه بتواند با نرم افزارها هماهنگ باشد و درايور است كه اين كار را مي تواند انجام دهد. زماني كه درايورها به روزرساني شوند سخت افزار مي تواند به بهترين شكل ممكن كار كند به همين دليل براي اين پست نرم افزار به نام DriverMax را در نظر گرفته ايم كه مي تواند علاوه بر مديريت كار درايورها كار به روزرساني آن ها را هم امكان پذير سازد. اين ابزار با قابليت شناسايي درايورها به صورت اتوماتيك، آخرين نسخه از آن ها را از سايت هاي سازنده دانلود كرده و در دسترس كاربران قرار مي دهد. همچنين اين قابليت در نرم افزار گنجانده شده است تا نسخه هايي پشتيبان به صورت فايل هاي فشرده از درايورها تهيه كند تا در صورت لزوم و پس از نصب دوباره ويندوز كاربر بتواند از آن ها بهره بگيرد. استفاده از نرم افزار DriverMax بسيار ساده است و همه كاربران مي توانند از آن بهره بگيرند.

قابليت هاي كليدي نرم افزار DriverMax:
- به روزرساني درايورها
- توانايي شناسايي اتوماتيك درايورها
- مديريت درايورها با قابليت هاي فراوان
- امكان بك آپ گرفتن از درايورها به صورت فايل فشرده
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: درايورها، افزار، نرم، قابليت، كار،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۷:۱۲ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
يكي از بهترين نرم افزار هاي رايت سي دي، دي وي دي، ديسك هاي Blu-ray ،HD DVD، و شكستن بسيار آسان قفل و همچنين شما مي توانيد از دي وي دي هائي كه در برابر رايت محافظت شده اند را به راحتي از آن كپي برداري كنيد. AnyDVD به مانند يك درايور در پشت صحنه كامپيوتر در حال اجراست و بصورت اتوماتيك DVD هاي شما رو بدون قفل كرده و به شما اجازه ديدن و يا رايت كردن اونها را مي دهد. با گذاشتن DVD هاى (CSS (Content Scrambling System و Region CodeProtected ) RPC ) در درايو DVD، برنامه در كمتر از چند ثانيه ، كد اونوباز كرده و شما ميتونين براحتى و بدون توجه به سيستم كد گذارى منطقه اى وقفل DVD، اونو پخش كرده و يا ازش كپى بگيريد. AnyDVD توانايي حذف جنبه‌هاي اضافي و غيرلازم در فيلم را نيز دارد ومي‌توان به وسيله آن زيرنويس‌ها و پيام‌هاي اخطار مانند اخطار اف بي آي(FBI Warning) را از DVD حذف كند و به شما امكان پخش، كپي و rip كردن CD هاي صوتي حفاظت شده را مي دهد. كنترل سرعت درايوDVD و در نتيجه كاهش سروصداي آن در هنگام تماشاي فيلم روي كامپيوتر خانگي و همچنين ميتوانيد فركانس صفحه نمايش خود رابراي هردو حالت NTSC و PAL نيز تنظيم كرده. ميتوانيد قسمتهاي ابتدايي فيلم مثل تبليغات ، زير نويس ها ، كليپ ها، هشدارهاي كپي رايت و يا اجراي خودكار DVD زماني كه در پلير قرار داده ميشود و... را حذف كنيد.


قابليتهاي كليدي نرم افزار SlySoft AnyDVD & AnyDVD HD:
- ساپورت زبانهاي مختلف از جمله زبان فارسي
- برداشتن محدوديت منطقه اي و قفل DVD
- شبيه سازي سخت افزاري براي تطبيق كد ديسك
- برداشتن سيستم حفاظتي آنالوگ
- برداشتن رمز (CSS) و كد محلي (RPC) از DVDها
- برداشتن حفاظت از كپي آنالوگ (Microvision)
- برداشتن مواردي مانند زيرنويس اجباري و اخطارها از DVD
- برداشتن محدوديت‌هاي كاربري، امكان انتخاب زبان و زيرنويس بدون استفاده از منوي ديسك
- برداشتن رمز بدون نياز به ذخيره كردن داده‌ها روي هارد ديسك
- برداشتن رمز همزمان با پخش
- برداشتن لوگوي پخش كننده و پيام‌هاي اخطار
- كپي سي دي و دي وي دي هاي خش دار و قفل دار
- جلوگيري از اجراي اتوماتيك نرم‌افزارهاي روي DVD در كامپيوتر
- امكان تنظيم نرخ Refresh براي مانيتورهاي PAL و NTSC
- حفاظت از نسخه كپي بر اساس بخش هاي غير قابل خواندن
- كپي برداري بر روي هارد از CD , DVD , HD DVD , Blu-ray و همچنين رايت آن
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: dvd، برداشتن، كپي، رايت، قفل،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۳:۵۳ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
در بعضي مواقع براي ما پيش آمده است كه براي اجراي يك فايل ويدئويي و يا تماشايفيلمي كه از اينترنت دانلود كرده ايد. براي اجراي آن به مشكل برخورده باشيد.همانگونه كه ميدانيد مدياپلير پيش فرض ويندزو شما قادر به پخش انواع فايلهاي تصويريو صدا نمي باشد. و شما مجبور هستيد نرم افزار جانبي براي اين كار بر روي سيستم خودنصب نماييد. اين مشكل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب براي پخش اين كليپ هاي تصويري بر روي ويندوز شما مي باشد. امّا Codec چيست ؟ كلمه Codec به معناي COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز كننده فشردگي ) است : يعني يك روتين نرم افزاري كه ويدئوي خام آماده ذخيره سازي را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روي كامپيوتر از فشردگي خارج مي نمايد. K-Lite Codec Pack مجموعه اي از Codec هاي لازم براي پخش انواع فرمت هاي صوتي و تصويري مي باشد، به طوري كه پس از نصب اين مجموعه مي توانيد اكثر كليپ هاي صوتي و تصويري (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سيستم خود اجرا (پخش) كنيد. اين مجموعه در هنگام نصب، همچنين يك Media Player Classic نصب مي كند كه مي توانيد به جاي تمامي Player هاي موجود در سيستم از اين Player براي پخش فايل هاي صوتي و تصويري خود استفاده كنيد. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ويندوز مي توانيد با استفاده از برنامه هايي مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت هاي موجود را پخش كنيد در اين حالت براي پخش فايلهاي RM و RAM ديگر نياز به نصب RealPlayer نداريد و يا براي پخش فايلهاي MOV نياز به نصب Quick Time نداريد. براي پخش DVD و SVCD نياز به نصب پلاگين يا برنامه اي مانند PowerDVD نداريد و ...

قابليت هاي كليدي نرم افزار K-Lite Mega Codec Pack:
- پشتيباني كامل و قابليت پخش انواع فرمت هاي صوتي و تصويري
- سازگاري كامل با انواع پليرها معروف همچون Windows Media Player و...
- مجهز به كدكهاي مختلف براي فرمتهاي مختلف
- قابليت نمايش زير نويس فيلمها و سازگاري كامل با زبان فارسي
- قابليت كار با فايل هاي زيرنويس و يا تبديل آنها
- پخش موزيك و فايل هاي ويديويي
- محيط كاربري جذاب، حجم پائين نسبت به قابليت هاي بالا
- استفاده بسيار آسان از نرم افزار
- پشتيباني كامل از فرمتهاي دي وي دي
- نرم افزار بسيار كم حجم با قابليتهاي بسيار زياد
- قابليت بخش انواع فرمتهاي WAV, MP3, MP3Pro,OGG, WMA, MPG, AVI, WMV, MIDI, RM, and
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: براي، پخش، نصب، codec، قابليت،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۲:۳۱:۴۱ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
GeekUninstaller نرم افزاري بسيار كاربردي و مفيد در زمينه حذف برنامه ها از پايه در كمترين زمان مي باشد. شما براي حذف برنامه هايي كه غير ضروري هستند بايد به چند پارامتر مهم توجه كنيد كه مهمترين آن حذف كامل برنامه و عدم برجاي ماندن ردپاي برنامه حذف شده است. اين نرم افزار به شما اين امكان را مي دهد تا برنامه هاي غير ضروري خود را در چند كليك ساده حذف كنيد. از قابليت هاي مؤثر اين نرم افزار اين است كه برنامه ها را به صورت كامل حذف كرده و هيچ گونه فايلي از برنامه حذف شده در ويندوز باقي نخواهد ماند و به اين ترتيب عمر سيستم عامل و ويندوز نيز افزايش پيدا مي كند در حالي كه سرعت و پايداري آن مانند ابتداي نصب ويندوز خواهد بود.

قابليت هاي كليدي نرم افزار GeekUninstaller:
- قابليت پاك كردن سمج ترين و شكسته ترين برنامه ها توسط حالت Force Remove
- امكان اسكن و ليست بندي تمام برنامه هايي را كه بر روي كامپيوتر نصب است
- توانايي راه اندازي بدون نصب به وسيله حالت Portable
- قابليت افزايش سرعت سيستم
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: برنامه، حذف، ويندوز، نرم، سيستم،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۰۸:۱۷ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
بازي Order of Battle World War II Blitzkrieg در سبك استراتژيك مي باشد كه توسط استوديو The Artistocrats طراحي و بوسيله كمپاني Slitherine Ltd منتشر شده است. اگر از علاقه مندان به بازي Order of Battle باشيد، مي دانيد كه تاكنون نسخه هاي متعددي از اين بازي عرضه شده است كه هركدام بخشي از تاريخ گذشته جهان و نبردهاي مهمي كه رخ داده است را به نمايش درآورده و شما مي توانيد با بالاترين جزئيات آن ها را تجربه كنيد. عنوان Blitzkrieg نام پك الحاقي جديد Order of Battle مي باشد كه به عنوان يكي از معروف ترين نبردهاي جنگ جهاني دوم شناخته مي شود. داستان بازي از تاريخ ۱ سپتامبر ۱۹۳۹ با فتح لهستان آغاز و تا تاريخ ۱۹۴۱ و با انجام حملات گسترده به اتحاد جماهير شوروي ادامه پيدا مي كند. ارتش آلمان طي يك غافلگيري حمله اي عظيم را براي فتح شهر Danzig بر عليه لهستان آغاز مي كنند، اين عمل آن ها باعث مي شود تا كشورهاي فرانسه و بريتانيا براي جلوگيري از افزايش قدرت آلمان، به آن ها اعلان جنگ دهند و اين امر جنگ جهاني دوم را بوجود مي آورد كه به عظيم ترين نبرد تاريخ معروف است.

Order of Battle World War II Blitzkrieg PC-SKIDROW

Order of Battle World War II Blitzkrieg-pc-cover

تصاويري از محيط بازي:

Order of Battle World War II Blitzkrieg-screenshots Order of Battle World War II Blitzkrieg-screenshots

Order of Battle World War II Blitzkrieg-screenshots Order of Battle World War II Blitzkrieg-screenshots

Order of Battle World War II Blitzkrieg-screenshots

On 1 September 1939, under the pretext of reclaiming the city of Danzig, German armed forces invade Poland. Honoring their diplomatic treaties and driven by the desire to maintain the balance of power in Europe, France and Great Britain swiftly declare war on Germany. This chain of events sets in motion the greatest war the world has ever seen: a Second World War. In the early years of the conflict, Germany display a successful incorporation of modern aircraft and tank technology into its traditional tactic of Bewegungskrieg. These tactics rely on deep penetrations by armoured forces, supported by aggressive air attacks and prove to be highly effective at encircling and finally destroying the enemy. Resulting in lightning fast victories, the new form of warfare is referred to as the Blitzkrieg. Set in this new theater of war, the new expansion for Order of Battle – WW2 puts the player in charge of the German Wehrmacht and Luftwaffe. Starting with the conquest of Poland, the campaign features the defeat of the Franco-British alliance on the western front, the invasion of the Soviet Union and finally the assault on Moscow in 1941.

سيستم مورد نياز:

حداقل سيستم مورد نياز:

OS: XP, Vista, 7, 8, 10

Processor: Pentium 4 or equivalent

Memory: 2 GB RAM

Graphics: 512 Mb DirectX 9 video card with shader model 2.0

DirectX: Version 9.0c

Storage: 1 GB available space

Sound Card: DirectX compatible sound card

راهنماي نصب:

1) دقت داشته باشيد كه آنتي ويروس شما به طور كامل غيرفعال باشد.

2) فايل هاي فشرده را توسط نرم افزار WinRar اكستركت كنيد و فايل ISO بدست آمده پس از اكستركت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا كنيد.

3) به نصب بازي بپردازيد.

4) فايل هاي موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازي جايگزين نماييد.

5) از اجراي بازي لذت ببريد.

لينك دانلود:

=========================================

SKIDROW Release

 دانلودDirect Link


منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: بازي، war، battle، world، فايل،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۰۷:۳۴ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
مجموعه تلويزيوني دورهمي از اواسط پاييز سال ٩٤ و با آغاز مقدمات ساخت دكور وارد مرحله پيش توليد شد. اين مجموعه ساختاري كاملا متفاوت نسبت به ساير آثار نمايشي پيشين تلويزيون دارد و توليد آن اتفاقي جديد در رسانه ملي محسوب مي شود. دورهمي دكوري عظيم دارد كه در هر قسمت ٣٠٠ نفر از مخاطبان كه طي يك فراخوان براي حضور در برنامه ثبت نام مي كنند به تماشاي بازي بازيگران مي نشينند. در واقع مجموعه به مانند تئاتري شبيه است كه در هر قسمت مخاطبان بسياري را به عنوان تماشاگر دعوت مي كند.
در دورهمي بازيگران مطرحي چون مهران مديري، سيامك انصاري، شقايقدهقان، اليكا عبدالرزاقي، محمد نادري، مهران رنج بر و اميرمهدي ژوله بهايفاي نقش مي پردازند.
البته به جز بازيگران ثابت، در هر قسمت يكبازيگر مهمان نيز حضور دارد كه با حضور در مقابل دوربين همراه با سايربازيگران وارد فضاي شيرين و كمدي قصه خواهد شد.

 تهيه كننده: هاشم رضايت، حميد رحيمي نادي
زمان پخش: جمعه و شنبه هر هفته ساعت 23

منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: مجموعه، حضور، دورهمي، قسمت، بازيگران،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۰۱:۰۲:۱۰ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
احتمالا شما هم جز آن دسته افرادي هستيد كه با نرم افزارهاي كنترل از راه دور آشنايي دارند و شايد پيش آمده باشد كه از آن بهره هم برده باشند. Remote Desktop يكي از رايج ترين آن هاست و Team Viewer هم يكي از كامل ترين ها كه بيشترين كاربر را به خود اختصاص داده است. RealVNC هم جز همين نرم افزارهاست كه با دارا بودن قابليت هاي مختلف امكان كنترل از راه دور سيستم با سيستم هاي مختلف را فراهم مي كند.از مهم ترين خصوصيات اين ابزار قابليت نصب و اجرا برروي انواع سيستم عامل ها، تبلت ها و موبايل هاست كه ساده تر مي توان به خواسته هاي خود دست پيدا كرد. توانايي برقراري ارتباط با سرعت هاي پائين هم از ديگر نكاتي است كه در استفاده از RealVNC مي بايست به آن توجه داشت.

قابليت هاي كليدي نرم افزار RealVNC:
- هماهنگ با انواع سيستم عامل ها
- هماهنگ با انواع تبلت ها و گوشي هاي موبايل
- نصب و اجراي آسان نرم افزار
- امكان اجراي نرم افزار با سرعت هاي پائين اينترنت
- انجام تمامي فرمان ها برروي سيستم مبدا يا مقصد
- رمز نگاري براي جلوگيري از لو رفتن اطلاعات
- توانايي دريافت و ارسال فايل از مبدا يا مقصد
- امكان چت ميان سيستم ها
- سهولت در بهره گيري از امكانات نرم افزار
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...You're probably except those that are familiar with software for remote control and may be taken advantage of it have won. One of the most common Remote Desktop
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سيستم، نرم، افزار، عامل، انواع،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۳۷:۵۹ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
Hitman Pro نرم افزاري براي شناسايي و اسكن نرم افزار هاي مخرب است. طبق آمار هاي داده شده اين امر به وضوح پيداست كه بسياري از رايانه ها با وجود داشتن سيستم امنيتي بروز رساني شده، آلوده به ويروس و بدافزار هستند و گاهي مشكل چنداني در استفاده از آنها بوجود نمي آيد. اما با اين وجود استفاده از يك رايانه آلوده خطرات بسياري را در آينده به دنبال خواهد داشت كه داشتن نرم افزاري امنيتي كه بتواند دائم سيستم را چك كند مي تواند يكي از بهترين گزينه ها باشد. Hitman Pro نرم افزاري است كه در اين زمينه فوق العاده كارآمد است و مي تواند با داشتن امكانات فراوان شما را از هرگونه فايل مخرب ايمن نگه دارد.

قابليت هاي كليدي نرم افزار Hitman Pro:
- قابليت پاكسازي سيستم از طريق سيستم محاسبات ابري
- توانايي اجرا از يك حافظه فلش، هارد اسكترنال و شبكه
- امكان اسكن در مدت زمان كوتاه
- قابليت شناسايي آلودگي و يا عدم آلودگي
- توانايي اقدام فوري در صورت بروز مشكل
- سازگار با نسخه هاي مختلف سيستم عامل محبوب مايكروسافت ويندوز
- و ...
منبع
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سيستم، نرم، hitman، افزاري، pro،
موضوع:
[ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ] [ ۱۱:۳۷:۱۵ ] [ simurgh ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 89234
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب
5555 123